Untamed Bengal Tiger

Untamed Bengal Tiger


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Untamed Bengal Tiger zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Dobrodružné hracie automaty so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 96,2%
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble/Risk

Máte radšej online hracie automaty, ktoré sú vsadené do zaujímavej dobrodružnej témy? Pokiaľ ste v duchu prikývli, slot Untamed Bengal Tiger, ktorý je dielom spoločnosti MICROGAMING, by vás mohol zaujať. Ako už samotný názov napovedá, ústrednou postavou tohto online výherného automatu je bengálsky tiger v nepoškvrnenej zelenej džungli.

Džungľa plná bonusov s 243 cestičkami k výhre

Online hrací automat Untamed Bengal Tiger je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a obsahuje až 243 ciest, ktorými sa môžete prepracovať k výhre. Aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Okrem pekne spracovanej grafiky a zaujímavého soundtracku zapracovali vývojári do tohto slotu aj niekoľko atraktívnych bonusových funkcií, vďaka ktorým sa môžete tešiť zo slušných výhier. Poďme si ich postupne predstaviť.

Samotné logo hry (Untamed Bengal Tiger) je Wild symbolom, čiže má funkciu žolíka a supluje všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Navyše každé jeho zobrazenie sa zaznamenáva pod príslušný valec, kde bol vytočený. Pokiaľ sa vám tento symbol podarí na jednom valci vytočiť 4-krát, celý valec zhorí a premení sa na divoký. Následne sa spustia 4 pretočenia, počas ktorých majú všetky pozície funkciu žolíka.

Symbol oka je Scatter symbolom. V prípade, že sa vám ho podarí vytočiť minimálne 3-krát, zelená džungľa sa razom zaodeje do tajomnej noci a aktivuje sa bonusová hra s 20 voľnými pretočeniami. Ak sa počas nich zobrazí Wild symbol, rozšíri sa na valci smerom dole. Výhodné je, aby sa zobrazil na prvom riadku, aby tak stihol preskočiť na druhý a postupne aj na tretí riadok.

Scatter kombináciu, čiže bonusovú hru s voľnými pretočeniami, je možné dosiahnuť aj pomocou funkcie Lucky Nudge. Tá sa aktivuje vtedy, ak je po vytočení 2 scatter symbolov vidieť na nejakom inom valci časť tretieho symbolu (dole alebo hore). Vtedy sa chýbajúce „tretie oko“ dotočí a vytvorí potrebnú kombináciu zo scatter symbolov.

Gamble funkcia nás ohromne bavila

Na online hracom automate Untamed Bengal Tiger nechýba ani populárna funkcia násobenia výhier – Gamble/Risk. V tomto prípade však nejde o klasické hádanie farby zakrytej karty, ale niečo úplne iné. Na začiatku si musíte veľmi dobre rozmyslieť, na koľko si veríte, že sa vám podarí výhru navýšiť. Tlačidlami „+“ alebo „-“ regulujete kurz na výhru. Čím väčší obsah červeného poľa si na mape sveta nastavíte, tým väčšie riziko (vyššia výhra) podstupujete. Pokiaľ ste v riskovaní opatrnejší, využiť sa dá možnosť „bank“, po čom sa vám uloží z výhry 50 % a so zbytkom pôjdete do risku.

Zaručená zábava v kasíne

Zo začiatku sa nám online výherný automat Untamed Bengal Tiger veľmi páčil, no postupným hraním sme prišli na to, že nie až taký štedrý, ako by sme si predstavovali. Aj napriek mnohým bonusovým funkciám sme sa nedočkali vyšších výhier. Akoby si ten prešibaný tiger všetko dôkladne strážil. Vy možno budete mať viac šťastia a preto neváhajte a vyskúšajte si ho v online kasíne. Ak nevyhráte, určite sa pri ňom zabavíte.

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Microgaming