Untamed Wolf Pack

Untamed Wolf Pack


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Untamed Wolf Pack zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: MICROGAMING
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243 ciest
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk)

Majte sa na pozore, všade číhajú vlci

Na divokú a večne vyhladovanú svorku vlkov v drsnej prírode narazíte na online hracom automate Untamed Wolf Pack, ktorý je produktom celosvetovo známej spoločnosti MICROGAMING. Autori si na tomto slote dali evidentne záležať. Dokonalá súhra grafiky, hudby a zvukových efektov vás okamžite opantá. A dokonca si dovolíme tvrdiť, že umlčí aj tých najnáročnejších hráčov hracích automatov. Teda tých, ktorí si potrpia na bonusy.

Untamed Wolf Pack sa skladá z 5 valcov, 3 riadky a k výhre vedie až 243 ciest. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Množstvo bonusov znamená množstvo výhier

Bonusová štruktúra výherného automatu Untamed Wolf Pack je tak vyšperkovaná, že nevieme, kde skôr začať. Poďme pekne postupne. Na tomto slote nesmie chýbať Wild symbol, ktorý oplýva dvoma funkciami. Prvou je, že nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Tou druhou je, že vždy keď to vytočíte, zarátava sa vám pod valec, na ktorom sa objavil. Potrebujete získať 4 Wild symboly na jednom valci. Pokiaľ sa vám to podarí, celý valec sa následne premení na divoký a divokým zostáva aj počas nasledujúcich 4 pretočení. To môže vyústiť do zisku niekoľkých zaujímavých výhier.

Vlčie oko na tomto slote je Scatter symbolom. Minimálne tri Scatter symboly kdekoľvek na valcoch aktivujú bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami, ktorá v sebe ukrýva ďalšiu extra vlastnosť. Po každom jednom freespine sa na valec pridá jeden Wild symbol. Fantázia! A to sme ešte neskončili.

Bonusovú hru s voľnými pretočeniami je možné dosiahnuť aj pomocou funkcie Lucky Nudge. Tá sa aktivuje vtedy, ak je po vytočení 2 Scatter symbolov vidieť na nejakom inom valci časť tretieho symbolu (hore alebo dole). Vtedy sa chýbajúce „tretie vlčie oko“ dotočí a vytvorí potrebnú kombináciu zo Scatter symbolov.

Obľubujete aj funkciu zdvojnásobovania výhierGamble (Risk)? Untamed Wolf Pack ju má, ale je postavená na trošku inej báze, na akú ste možno zvyknutí. Nejde o klasické hádanie farby zakrytej karty. Na začiatku treba uvážiť, na koľko si veríte, že sa vám podarí výhru navýšiť. Tlačidlami „+“ alebo „-“ meníte kurz na výhru. Čím väčší rozptyl červeného poľa na mape sveta zvolíte, tým väčšie riziko (vyššia výhra) znášate. Pokiaľ ste v riskovaní opatrnejší, využiť sa dá možnosť „bank“, po čom sa vám uloží 50 % z výhry.

Trúfate sa postaviť divokým vlkom?

Na záver musíme objektívne priznať, že online výherný automat Untamed Wolf Pack nás veľmi zaujal, no niekedy sme boli zúfalí z toho, že sme dlho nič veľké nevyhrali. Mali sme pocit, že všetky tie krásne výhry divokí vlci úzkostlivo strážili. Možno vám sa podarí prejsť im cez rozum. Skúste to v online kasíne.

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Microgaming