Germinator

Germinator


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Germinator zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .

Alternatívna scéna, alternatívni umelci, jednoducho alternatíva je dnes v móde a tak sa niet čo čudovať, že sa dostala aj medzi kasínové hry. Pojmom alternatívny automat totiž označuje Microgaming svoju automatovú hru Germinator. A čo je na nej vlastne iné? Nuž pravdupovediac všetko.

Neobyčajný svet mikroorganizmov

Zabudnite na klasické točenie valcov, wild a scatter symboly na free spiny a podobné vymoženosti klasických automatov. Germinator na to ide inak, povedome, ale inak. Aj tu je síce vašim cieľom vytvoriť výhernú líniu z príšeriek menom Germs (mikroorganizmy), nedeje sa tak však točením valcov. Jednotlivé riadky sa tu totiž jednoducho vymieňajú, zľava doprava. Chvíľku si síce budete zvykať, ale nebude to dlho trvať.

Ako už sme napísali, cieľom hry je rovnako ako pri iných výherných automatoch získať 3 a viac rovnakých príšeriek (symbolov) vedľa seba na výhernej línii. Tu to však môže byť kdekoľvek horizontálne alebo vertikálne na hracom poli 6 x 6. Vyhrávať môžete teda až v dvanástich líniách.

Akonáhle vytvoríte z germov nejakú výhernú líniu, pripíše sa vám výhra a táto konkrétna línia zmizne z herného okna. Na uvoľnené miesta sa následne automaticky doplnia ďalšie symboly, vďaka ktorým sa opäť môžu vytvoriť rovnaké, alebo úplne nové výherné línie. Stále platí pravidlo o vypadnutí a doplnení nových symbolov. Čiže ak stlačíte tlačidlo Play, počas jednej hry môžete získať celkom slušný obnos peňazí, treba mať však trochu šťastia na dobré príšerky.

Alternatíva sa bonusom nebráni

Ani Germinator sa však nevyhýba tradičným veciam, ktoré fungujú. Preto aj tu nájdete špeciálny symbol, ktorý vám zabezpečí bonusovú funkcionalitu. Nazýva sa Medi bonus a má celkom zaujímavé využitie.

Aktivuje sa vtedy, ak sa v hracom okne zobrazia 3 alebo viacero špeciálnych medi symbolov. Musia však ostať v hernom poli aj po pripísaní výhier za kompletnú výhernú líniu. Výhoda bonusu spočíva v tom, že následne môžete označiť všetky symboly jedného druhu na hracom poli a tieto symboly následne zmiznú. Na ich pozíciu sa hneď vzápätí samozrejme doplnia iné alebo rovnaké symboly. Takto získate ďalšiu možnosť na výhru.

Možno to na prvý pohľad vyzerá komplikovane, ale vôbec tomu tak nie. Pravidlá hry vám rýchlo prejdú do krvi. Veľmi príjemný zážitok z hrania podporuje aj veľmi pekný vizuál. Germovia sú roztomilí, animovaní, takže sa na obrazovke stále niečo deje a vy sa nebudete nudiť. Atmosféru dobre dokresľujú aj zvuky a celkom príjemná hudba, ktorá sa našťastie nezunuje ani pri dlhodobom počúvaní.

Skúste si Germinator zahrať zadarmo

Online automat Germinator teda môžeme bez výhrad odporučiť, naozaj sa pri ňom zabavíte. Je určený predovšetkým skúsenejším hráčom, ale ani nováčikovia sa ho nemusia vôbec báť. V ponuke online kasína je dokonca možnosť skúsiť si Germinatora zadarmo a vy sa tak môžete s pravidlami zoznámiť bez toho, aby ste riskovali akúkoľvek stratu peňazí. Tak hor sa do skúšania.

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming