Tiger vs. Bear

Tiger vs. Bear


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Tiger vs. Bear zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Automat so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25 (voliteľné)
Výhernosť (RTP): 95,61%
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, bonusové hry, multiplikátor výhier, Autoplay

Klasický zvierací automat so špeciálnou funkciou

Zažite túto bitku na valcoch s online výherným automatom Tiger vs. Bear od vývojárov zo spoločnosti Microgaming. Hlavnými postavami sú Sibírsky medveď a tiger, ktorí zvedú súboj o tundru a o vašu priazeň. Vy máte možnosť zvoliť si, na koho stranu sa postavíte a získať štedrú dávku bonusov od svojho favorita. Tento online slot ste si mohli aj zadarmo vyskúšať v online kasíne eTipos.sk, no z jeho ponuky sa táto hra postupne vytratila.

Tiger vs. Bear je dobrodružný automat so symbolmi zvierat, zložený z piatich valcov a troch riadkov. Môžete si zvoliť počet výherných línií od 1 po 25. Grafické prostredie vývojári príliš nekomplikovali a vizuál hry môže pôsobiť pre niekoho veľmi jednoducho. Ale aj jednoduché grafické prostredie má svojich podporovateľov. Sneh, stromy a simplicitne znázornené symboly. Napriek tomu je hra plná animácií, obzvlášť v bonusových hrách. Skoro akoby sa prebudila zo zimného spánku.

Pri roztáčaní valcov sa stretnete s klasickými symbolmi ako 9, 10, J, Q, K, A a ďalšími symbolmi listu či snehovej vločky. Symboly tigra a medveďa už majú svoju špeciálnu funkciu a samozrejme nechýbajú ani Wild a Scatter symboly.

Pre vytvorenie výhernej kombinácie musíte vytočiť aspoň tri rovnaké symboly, okrem symbolu 9. Pre tento symbol stačia aj dva. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať po výhernej línií na susedných valcoch doprava. Pri vytočení viacerých výherných kombinácií na jednej výhernej línií, sa počíta len tá najhodnotnejšia. Výherné kombinácie na viacerých výherných líniách sa sčítavajú.

Poriadna sibírska bitka plná bonusov

Vráťme sa ale k špeciálnej funkcií, o ktorej hovorí aj názov hry. Pri vytočení symbolu Tigra na prvom valci vľavo a zároveň symbolu medveďa na piatom valci zľava (alebo naopak) sa spustí bonusová hra. V nej za započne súboj medzi tigrom a medveďom po tom, ako si zvolíte vášho favorita na víťaza. Každé z týchto zvierat vám prináša rôzne bonusy.

V prípade, že sa postavíte na stranu tigra a ten vyhrá, získavate od neho 8 voľných pretočení v režime TIGER. Pri zlom tipe získate aspoň malú cenu útechy v podobe štyroch voľných pretočení. Tento režim je špecifický v tom, že táto mačkovitá šelma náhodne premieňa symboly na druhom až štvrtom valci na Wild.

Ak sa pri bitke postavíte na stranu medveďa, získavate možnosť vstupu do režimu MEDVEDIE PAZÚRY, bez ohľadu na výsledok. Pri správnom tipe navyše získavate dvojnásobný násobiteľ výhry v medveďom režime. Vašou úlohou je tu zdvíhať medvedie laby a zbierať výhry. Akonáhle zodvihnete labu, pod ktorou je Collect, hra sa skončí a výhra sa pripisuje na váš účet.

Pri dávke bonusov ešte nekončíme. Ďalší bonus prichádza s Wild symbolom. Rozpoznáte ho veľmi jednoducho, nesie krvavý nápis Wild. Plní nielen funkciu žolíka, teda supluje symbol pre vznik výhernej kombinácie, ale aj multiplikátora. Tým, že je súčasťou výhernej kombinácie, celú výhru výhernej kombinácie zdvojnásobuje.

Scatter symbol nesie logo s nápisom Tiger vs. Bear. Čím viac symbolov Scatter vytočíte, tým vyšší násobok za váš vklad získate vo forme výhry. Pri vytočení dvoch Scatter symbolov sa vám vklad zdvojnásobí, pri troch päťnásobí, pri štyroch desaťnásobí a pri 5 vytočených symbolov, kdekoľvek na hernom poli, vyhrávate 50-násobok vkladu.

Ak by ste chceli váš progres v hre trocha urýchliť, prípadne sa vám nechce zakaždým klikať na Spin, môžete použiť funkciu Autoplay v móde Expert.

Zvoľte si tú správnu stranu v online kasíne

Kto by si bol pomyslel, že bitka tigra s medveďom môže byť taká zábavná a hlavne plná bonusov a veľkých výhier. Aj pri malej snahe sa viete dopracovať k bonusovým hrám a veľkému množstvu násobiteľov. Celkom bežne si viete vytočiť, alebo nazbierať pekné výhry. Ste už rozhodnutý na akú stranu sa pridáte?

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Microgaming