Mega Moolah

Mega Moolah


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Mega Moolah zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Progresívny video automat
Pomer obrazu 16:9 (širokouhlý)
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 25 výherných línií
Výhernosť 96,7 %
Minimálna stávka 0,01 €
Maximálna stávka 6,25 €
Ďalšie vlastnosti hry otočenia zadarmo, násobenie výhier, nahradenie symnbolov žolíkom (Wild), až 4 progresívne jackpoty

Legenda automatových hier od Microgaming, to je Mega Moolah. 5 valcový automat s 25 výhernými líniami je symbolom progresívnych automatov. Prečo? Pretože aj za relatívne nízke vklady, môžete vyhrať neuveriteľne vysoké sumy. Práve automat Mega Moolah je zapísaný v Guinnesovej knihe rekordov vďaka najvyššej výhre, aká doteraz na hracích automatoch padla. Získal ju Jon Heywood, keď vyhral neuveriteľných, takmer 17,9 milióna eur.

Čím je táto hra taká výnimočná? Svojou jednoduchosťou a jackpotmi. Vďaka nenáročnosti vás okamžite vtiahne a s pomocou veľmi peknej a zábavnej grafiky rýchlo pohltí. Dnes už je možné si Mega Moolah zahrať s viacerými grafickými šablónami, no originál Mega Moolah má na valcoch vyobrazené africké zvieratá zo safari. Vizuálne príjemné dielo v komiksovom štýle, dopĺňa aj príjemná hudba doplnená práve zvukmi divočiny.

Jackpoty výherného automatu Mega Moolah

Samozrejme len kvôli tomu, že Mega Moolah pekne vyzerá a znie, by ju nehrali milióny hráčov na celom svete. Za jej všeobecnú popularitu môžu geniálne riešené jackpoty. Nenájdete tu totiž jeden jackpot, ako pri konkurenčných hrách, ale rovno 4. Najmenší je MINI, väčší je MINOR (tu už vyhrávate tisíce eur), ešte väčší MAJOR (státisíce) a legendami opradený MEGA jackpot, kde sa hrá o milióny eur. Možnosť hrať o vyššie jackpoty, závisí od výšky vašej stávky.

Princíp výhry je veľmi jednoduchý. Tak ako pri všetkých progresívnych jackpotoch aj tu odvádzate určité percento zo stávky do spoločných jackpotov, ktoré tak pomerne rýchlo rastú. Pri Mega Moolah sa vaša stávka môže pohybovať od 0,01 € až do 6,25 € na jednu hru. Pri bežnom zatočení máte šancu vyhrať až 225 000 mincí. Pomôcť vám môžu aj obľúbené Wild a Scatter symboly. Wild symbol (obrázok leva) nahrádza akýkoľvek iný symbol a doplní výherný rad. Ak máte v rade 2 a viac levov, získate aj bonus 750 €. Vytočením scatter symbolu (obrázok opice) získate až 15 pretočení zadarmo a ako bonus sa výhry v týchto pretočeniach násobia tromi.

Ako sami vidíte, v jednoduchosti je krása. Ak by sme mali my hru Mega Moolah zhrnúť do jedného slova, napíšeme ZÁBAVA. Vyskúšajte ju aj vy a uvidíte, že napätie, či vyhráte tú sumu so šialeným počtom núl pohltí aj vás.

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Microgaming