Enchanted Woods

Enchanted Woods


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Enchanted Woods zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Alternatívny výherný automat
Valce: 5 valcov, 1 riadok
Výherné línie: 1
Výhernosť (RTP): 96,4%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Bonus symbol, Mystery výhry

Len nedávno sme sa v inej recenzii pozastavovali nad podareným alternatívnym online automatom Germinator a už tu máme alternatívu znovu. Tentokrát však úplne inú, hoci stále odlišnú od mainstreamových automatov, ktorých nájdete v každej ponuke tisíce.

Bohatstvo zakliateho lesa

Enchanted Woods má na svedomí Microgaming. Je vidieť, že sa táto spoločnosť snaží prinášať nielen nové funkcionality v hrách, ale aj komplet nové herné zážitky. Tento prístup chválime, hoci je nám úplne jasné, že automaty ako Enchanted Woods sa na špičky online automatových rebríčkov nikdy nedostanú. Ide pritom naozaj o podarený kúsok.

Už len rozprávkový vizuál poteší svojim netradičným spracovaním a naozaj podarenou grafikou, ktorá nám subjektívne pripomínala Írsko a jeho príbehy. Príjemne sa počúvali aj zvuky, ktoré pekne podkresľovali hru. Cvrlikanie cvrčkov sme v online automatoch veru ešte asi nepočuli. Hudba nás však neočarila, do tohto typu hry sa nám vôbec nehodila a zdalo sa nám, že vôbec nekorešponduje s ostatnými zvukmi, navyše aj jej strih a prechody mohli byť vyriešené lepšie.

Jediná výherná línia

Samotné hranie Enchanted Woods sme si naozaj užívali, ako sme už nadhodili, ide o alternatívny online automat. Vašim cieľom je vytočiť na piatich valcoch 3 a viac zhodných symbolov v línii. Výnimočnosť automatu spočíva v tom, že hoci je valcov 5, riadok je iba jeden a tým pádom je tiež iba jedna výherná línia - horizontálna stredová. Aj cena za stávku je iná ako obvykle, za jednu stávku totiž získate hneď dve pretočenia valcov. Po stávke máte prvé zatočenie a ak sa vám nepodarilo vyhrať, môžete si ľubovoľné karty, v ľubovoľnom počte pozdržať stlačením tlačidla Hold. Následne sa roztočia iba tie valce, ktoré ste si nepozdržali. Máte tak druhú šancu vytvoriť výhernú líniu.

Ani v alternatívnych online automatoch samozrejme nemôžu chýbať bonusy a sú aj v Enchanted Woods. Dokonca tu nájdete aj takú klasiku akou je Wild symbol. Ten má ako vždy funkciu žolíka a nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii. Zobrazuje sa však len na valcoch číslo 2 a 4.

Druhým špeciálnym symbolom, ktorý sa zobrazuje na valcoch, je symbol Bonus. Ak máte po dotočení na valcoch aspoň 2 symboly bonusu, hra vám vráti celý vklad. Ak sa zobrazilo na valcoch 3 a viac týchto symbolov, dostávate sa do bonusového režimu. V ňom si na špeciálnej obrazovke vybráte z niekoľkých žiab tie, ktoré skrývajú bonusové výhry.

Skúste alternatívu zadarmo

Nuž a to je vlastne všetko, čo od online automatu Enchanted Woods dostanete. Nám to stačilo a hoci sme spočiatku boli skeptickí, nakoniec sme s hrou strávili času viac než dosť. Možno sa to nezdá ale aj jedna výherná línia má svoje čaro. Pokiaľ sa chcete do Zakliatych lesov ponoriť aj vy, navštívte online kasíno a zahrajte sa. Dokonca to môžete urobiť aj úplne zadarmo a môžete sa tak plnohodnotne oboznámiť s pravidlami bez toho, aby ste vaše prvé nepremyslené pokusy draho dotovali. Enchanted Woods určite odporúčame vyskúšať.

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming