Hot Ink

Hot Ink


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasický výherný automat, tattoo
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 1024
Výhernosť (RTP): 97,5%
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter smbol, voľné spiny, respiny, bonusová hra

Máte radi tetovania resp. zdobia vaše telo nejaké pekné kerky? Pokiaľ ste nadšencom tejto formy skrášľovania tela, online hrací automat Hot Ink by vás mohol osloviť. Ako už samotný názov nepovedá, celé prostredie tohto slotu sa točí okolo tetovania.

Online hrací automat Hot Ink je výtvorom spoločnosti MICROGAMING. Je vyskladaný z 5 valcov, 4 riadkov a až 1 024 výherných línií. Výherné kombinácie platia zľava doprava, avšak Scatterové výhry sú platné kdekoľvek na valcoch. Ak je na jednej línii niekoľko výherných kombinácii, platí iba tá najvyššia. V prípade, že sú výherné kombinácie na niekoľkých výherných líniách, výhry sa sčítavajú. Vývojári do hry zakomponovali aj niekoľko zaujímavých bonusových prvkov, vďaka ktorým sa vám výhry môžu utešene rozrastať. Poďme však pekne postupne.

Všade samé bonusy, paráda!

Výherné kombinácie môžete získať dvoma spôsobmi. Ten prvý je klasický. Uzavriete stávku a roztočíte všetkých 5 valcov. Pokiaľ ste nevytočili žiadnu výhernú kombináciu, nič to. Je tu ďalší spôsob ako sa pokúsiť vyhrať. Za určitý poplatok máte možnosť využiť funkciu „respin“ na akomkoľvek vami zvolenom valci. Môžete tak urobiť viackrát, no vždy s vopred stanoveným poplatkom.

Na valcoch nechýba ani Wild symbol v podobe nápisu Hot Ink. Plní funkciu žolíka a nahrádza tak chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Ďalším zaujímavým elementom je Scatter symbol, ktorý zobrazujú dve rybičky. Za zobrazenie 3, 4 alebo 5 týchto symbolov získavate 20 voľných pretočení, no a čo je ešte lepšie, počas voľných otáčok sú všetky výhry zdvojnásobené.

Potetujte dámu v spodnom prádle

Aby toho nebolo málo a online hrací automat Hot Ink bol ešte o čosi atraktívnejší, na valcoch sa nachádza aj ďalší Scatter symbol označený ako „Tattoo Bonus“. Pokiaľ sa vám ho podarí vytočiť minimálne 3-krát, aktivujete bonusovú hru, v ktorej si vyberáte z ponuky 3 tetovaní (chrbát, rameno, noha). Každé tetovanie znamená zisk bonusovej výhry. V prípade, že sú tetovania rovnaké (3x eastern, 3x tribal, 3x floral a pod.), získavate navyše 10 freespinov, kde sú výhry zdvojnásobené.

Ak sa vám podarí vytočiť aspoň 2 symboly „Tattoo Bonus“, zariskujte a pokúste sa vytočiť aj tretí symbol v rámci respinu. Dostať sa do tejto bonusovej hry, kde tetujete dievča v spodnom prádielku, je naozaj fajn pocit.

Kopec zábavy v online kasíne

Online výherný automat Hot Ink nás príjemne prekvapil a nečudujeme sa že ho majú v ponuke online kasína naprieč celou Európou. I keď spočiatku sa nám z tých všetkých kreslených symbolov na ňom mierne „točila hlava“ a ťažko sme sa v nich orientovali, po pár minútach hry sa tento negatívny dojem vytratil. Myslíme si, že bohatá mozaika bonusových prvkov osloví aj vás a zažijete s nimi kopec zábavy. Zahrajte si hracie automaty v kasínach na Slovensku, kde okrem bonusových prvkov automatu môžete využiť aj šialené kasínové bonusy nielen pre nových hráčov, ale aj pre verných zákazníkov.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming