Tomb Raider: Secret of the Sword

Tomb Raider: Secret of the Sword


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Tomb Raider: Secret of the Sword zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Filmové automaty
Rok vydania: 2008
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95,2%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, bonusové hry

Tomb Raider s vynikajúcim pokračovaním - Secret of the Sword

Online výherný automat Tomb Raider: Secret of the Sword je pokračovaním tejto nesmierne populárnej hry od spoločnosti Microgaming. Od svojho predchodcu, automatu Tomb Raider, sa líši v mnohých veciach. Už na prvý pohľad je evidentné, že ide o jasný upgrade. A to z hľadiska grafiky, funkcionality a hlavne bonusov. V tomto pokračovaní budete s hlavnou hrdinkou Larou Croft cestovať do všetkých kútov sveta a získavať vzácne odmeny, v našom prípade výhry.

Výherný automat Tomb Raider: Secret of the Sword tvorí 5 valcov, 3 riadky a na rozdiel od svojho predchodcu má o 15 výherných línii viac, čiže 30. Výherné línie sú voliteľné, takže ich konečný počet si môžete nastaviť podľa seba. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať po vedľajších valcoch doprava. V prípade vzniku väčšieho počtu výherných kombinácií na jednej línií platí iba tá najhodnotnejšia. Ak sú viaceré výherné kombinácie na rozličných líniách, výhry sa sčítavajú.

Keďže už prvá verzia slotu Tomb Raider bola bohatá na bonusy, jeho pokračovanie by malo logicky ponúkať niečo navyše a oveľa lepšie. A je to naozaj tak. Využiť môžete niekoľko atraktívnych bonusových prvkov, ktoré stoja naozaj za to. Už sa k nim len dopracovať. Ako? To si teraz postupne vysvetlíme.

Fantastické bonusy automatu na každom kroku

Tvár samotnej Lary Croft je Wild symbolom, čo znamená, že v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ďalším bonusom je Scatter symbol v podobe amuletu. V prípade, že ho vytočíte minimálne 3-krát, získate 10 voľných pretočení. Počas freespinovej hry je možné získať aj násobitele výhier – x2, x3, x4 a x5. Symboly vo výhernej kombinácii explodujú a z automatu sa vytratia. Ich miesta nahradia nové symboly, z ktorých môže vzísť ďalšia výherná kombinácia. Keď sa tak stane, automaticky získate prvý násobiteľ – x2. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať až k najvyššiemu multiplikátoru x5. Tu však musíme úprimne priznať, že vytočiť 3x Scatter symbol nebolo až také jednoduché. Vám to možno pôjde ľahšie.

Vydajte sa na cestu za vzácnymi artefaktami v bonusovej minihre

Najväčšie dobrodružstvo a vysoké výhry prináša symbol cestovného pasu s menom Lara Croft. Symbol sa objavuje na všetkých valcoch v druhom riadku. Vždy, keď ho vytočíte na danom valci, valec ostane označený. Vašou úlohou je označiť všetkých 5 valcov a ak sa tak stane, aktivujete bonusovú hru - Global Adventure Bonus. V nej naskočíte do lietadla a s Larou budete cestovať po celom svete. Navštívite Bolíviu, Ghanu, Londýn, Nepál a Tokio. Výber miesta je len na vás. V každom z nich sa ukrýva 6 artefaktov, pod ktorými sú schované rôzne náhodné výhry, násobiteľ x2 alebo istá časť meča. Ak ju nájdete, pokračujete v hre a odletíte do ďalšieho mesta. Pozor, natrafiť môžete aj na pasce. Objavenie dvoch pascí znamená koniec bonusovej hry. Pod artefaktami môžete naraziť aj na vstup do bonusovej minihry - Shootout Bonus. V nej si vyberáte z 15 diskov, ktoré obsahujú náhodné výhry.

Hrať môžete len tak, aj zadarmo

Online automat Tomb Raider: Secret of the Sword poteší hráčov obľubujúcich rozmanitú bonusovú štruktúru. Okrem základných špeciálnych symbolov obsahuje aj štedré bonusové minihry, v ktorých nie je núdza o vzrušujúce výhry. Idete do toho?

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming