Immortal Romance

Immortal Romance


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Immortal Romance zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .

Moderní upíri tých klasických priam zadupali do zeme a dôkazom je aj online automat Immortal Romance od spoločnosti Microgaming. Ak si pozriete jeho rok vzniku (2011), asi vás neprekvapí, že miesto litrov krvi sa na vás pri hraní vylejú skôr litre vosku na vlasy. Dosť však bolo vzdychania nad genocídou páchanou na potomkoch grófa Drakulu, poďme sa hrať.

Špičkový vizuál automatu zameraný na detaily

Výherný automat Immortal Romance na prvý pohľad zaujme vizuálom. Grafika je štylizovaná do gotického štýlu a je vidieť, že sa s ňou v Microgamingu vyhrali. To isté platí aj o zvukoch. Ústredná melódia k hre sadne a ostatné zvuky navodia presne takú atmosféru, akú by ste od hororovej romance čakali. Mimochodom dôraz na detaily je vidieť aj na vlastnom krátkom príbehu každej zo 4 postáv, s ktorými sa v hre stretnete.

Základom Immortal Romance je 5 valcov a až 243 ciest, ktoré vás môžu priviesť k výhre. Tak ako pri ďalších výherných automatoch, aj tu je vašou úlohou zreťaziť čo najviac výherných symbolov za sebou. Podmienkou vyplatenia výhry je len to, že musia byť minimálne 3 a musia začínať na valci úplne vľavo. Princíp, ktorý je rokmi overený a úplne jednoduchý.

Šťavnaté herné bonusy s trochou krvi

Samotné točenie valcov by už však v dnešnej dobe hráčov veľmi rýchlo omrzelo a preto Microgaming nezabudol na bonusové hry. A hoci samotné bonusy originalitou nehýria, ich spracovanie je nápadité.

Absolútnou nutnosťou je tak ako všade inde aj tu Wild bonus. Logo Immortal Romance vám kdekoľvek na hracej ploche nahradí akýkoľvek symbol (okrem scatteru), vďaka čomu môže vzniknúť výherná kombinácia aj tam, kde pôvodne jeden symbol do výhry chýbal. Rozšírením Wild symbolu je hra Wild desire, ktorá sa aktivuje náhodne. V prípade že sa tak stane, 1 až 5 valcov sa počas točenia zmenia na Wild valce a následne má celý valec funkciu žolíka.

Väčšiu váhu má pri bonusoch Scatter symbol. Malý bonus k výhre vypláca už pri dvoch zobrazeniach na hracej ploche, ale celú svoju silu ukáže, ak sa na hracom poli zobrazí tri a viackrát. Vtedy sa spustí bonusová hra The chamber of spins a začína zábava.

Na špeciálnej obrazovke si musíte zvoliť jednu zo štyroch postáv. Voľte ale s rozvahou, nie je to len nejaká kozmetická voľba. Ku každej postave sa viaže iný bonus, takže si poriadne rozmyslite, o čo chcete v nasledujúcich chvíľach hrať. V niektorých online kasínach je tiež výber postáv podmienený počtom účastí v bonusovej hre, takže pri prvom vytočení bonusovej idete automaticky s postavou č. 1: Amber.

Ako sme už napísali, každá postava vám dá iný bonus. Tu je ich prehľad:

Postava Amber

10 freespinov počas ktorých je každá vaša výhra znásobená x5. Počas freespinov je tiež možné získať ďalšie voľné pretočenia.

Postava Troy

15 voľných pretočení. Pri výhre (ale maximálne 6 krát) na hracie pole vletia netopiere a náhodne zmenia niektorý zo symbolov na Wild symbol, ktorý navyše znásobí výhru x2 alebo x3. Nálet netopierov sa aktivuje náhodne.

Postava Michael

20 voľných pretočení. Ak počas freespinov vyhráte, výherné symboly po pripísaní sumy vypadnú z hracieho poľa a nahradia ich nové symboly, ktoré môžu opäť vytvoriť nové výherné kombinácie. Po každej takejto výmene sa zvyšuje násobiteľ výhry, pričom stropom je až 5 násobok pôvodnej výhry.

Postava Sarah

25 freespinov. Počas nich sa na treťom valci náhodne zobrazuje Divoký symbol Wild Vine. Okrem toho, že funguje ako Wild symbol, dokáže tiež zmeniť 1 až 14 ďalších symbolov na Wild symboly. Počet symbolov, ktoré v konkrétnom kole zmení je však náhodný.

Zahrajte si Immortal Romance zadarmo

Online automat Immortal Romance za prvoplánovým vizuálom skrýva pomerne bohatý obsah a dáva vám istotu, že sa počas jeho hrania nebudete nudiť. Aj napriek našej pôvodnej skepse ho môžeme smelo odporučiť aj tým, ktorých upíri vôbec nezaujímajú. Určite však odporúčame možnosť zahrať si najskôr automat Immortal Romance zadarmo.

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming