The Finer Reels of Life

The Finer Reels of Life


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra The Finer Reels of Life zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasické hracie automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 96,47%
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, bonusové hry, multiplikátor výhier

Dámy a páni, ste pripravení zoznámiť sa s jednou z najobľúbenejších hier vo Veľkej Británii? Príjemné zvukové efekty, skvelá grafika, výborné animácie a štedré bonusové vlastnosti. Dovolíme si tvrdiť, že výherný automat The Finer Reels of Life od spoločnosti MICROGAMING si pri hraní v online kasíne určite zamilujete.

Prepych, ktorý si veľmi rýchlo obľúbite

Prstene s pravými diamantami, najvyberanejšie šumivé vína, ručne balené kubánske cigary, najdrahšie čokolády, či kvalitná a dobre vychladená whisky. Toto všetko na vás čaká v online hracom automate The Finer Reels of Life, ktorý ste si mohli zahrať aj v slovenskom kasíne eTIPOS.sk.

The Finer Reels of Life je zložený z 5 valcov, 3 riadkov a až 243 výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať doprava v neprerušovanom slede. Pokiaľ je na jednej výhernej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak sú výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Symboly Scatter otvárajú dvere do raja

Tento podmanivý online slot má v sebe niekoľko bonusových vlastností, vďaka ktorým môžete získať slušné výhry. Poďme si ich postupne všetky predstaviť.

Wild symbol je vyobrazený samotným logom automatu a plní funkciu žolíka – supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Navyše sú všetky výhry spojené s týmto symbolom zdvojnásobené. Výherné kombinácie zložené iba z Wild symbolov zdvojnásobené nie sú.

Päťcípa hviezda s označením „Bonus“ predstavuje v online hracom automate The Finer Reels of Life Scatter symbol, ktorého dvojnásobné zobrazenie znamená výhru. V prípade, že sa vám ho podarí kdekoľvek na valcoch vytočiť minimálne 3-krát, aktivuje sa základná bonusová hra „Finer Feature Bonus“. Následne si vyberáte spomedzi ďalších 4 bonusových hier, avšak iba jedna je na začiatku odomknutá. Na to, aby ste otvorili zvyšné 3 bonusové hry, musíte niekoľkokrát aktivovať základnú bonusovú hru.

Bonusová hra „Káva a čokoláda“ je odmoknutá už na začiatku hry. Obsahuje 10 voľných pretočení a všetky výhry sú vynásobené 5x. Počas tejto bonusovej hry je možné vytočiť ďalšie freespiny.

Bonusovú hru „Víno a syr“ odomknete vtedy, ak sa vám podarí 5x aktivovať základnú bonusovú hru „Finer Feature Bonus“. Obsahuje 15 voľných pretočení. Navyše ak sa počas tejto hry zobrazí na valcoch symbol divokého vína (Wild wine), môže až 15 klasických symbolov premeniť na divoké. Pokiaľ na valcoch vytočíte v tomto režime minimálne 2 Scatter symboly, získavate ďalšie extra freespiny.

Bonusová hra „Whisky a cigary“ sa odomkne po 10 aktivovaniach základnej bonusovej hry „Finer Feature Bonus“. Obsahuje 20 freespinov. Každá výhra znamená aktiváciu bonusového režimu s horiacimi žolíkmi (Burning Wilds). Niektoré symboly sa náhodne premenia na divoké s násobiteľom 2x alebo 3x. V prípade, že sa vám podarí vytočiť výhernú líniu zloženú s minimálne 2 symbolmi Burning Wilds, môžete získať až 6-násobok hodnoty výhry. V tomto režime nie je možné získať ďalšie freespiny.

Bonusová hra „Šampanské a diamanty“ sa odomkne vtedy, ak sa vám podarí 15x aktivovať základnú bonusovú hru „Finer Feature Bonus“. Obsahuje 25 freespinov. Symboly každej výhernej kombinácie explodujú a zmiznú z valcov. Tie symboly, ktoré boli nad nimi, spadnú na ich miesto a môžu vytvoriť ďalšiu výhernú kombináciu. Ak sa tak stane, výhra je zdvojnásobená. Každá ďalšia výhra zvyšuje násobiteľa o jednu úroveň (maximálne x5). V prípade absencie výhernej kombinácie tento násobiteľ spadne na úroveň x1. V tomto režime nie je možné získať ďalšie freespiny.

O všetkých bonusových hrách sme si povedali, no online hrací automat The Finer Reels of Life obsahuje ešte jednu veľmi atraktívnu vecičku. Kedykoľvek počas hrania základnej hry sa náhodne môže aktivovať bonusová hra s názvom „Divoká oslava (Wild Celebration)“. Na jej začiatku sa nad náhodnými valcami otvorí šampanské a tie sa stanú divokými, čo má za následok zisk výherných kombinácii.

Uchmatnite si aj vy svoj podiel v kasíne

Online hrací automat The Finer Reels of Life nás neskutočne bavil a myslíme si, že by ste si ho mali vyskúšať i vy. A to čo najskôr. Luxusné ošatenie, príjemné zvukové efekty, skvelá grafika a prepracovaná bonusová štruktúra sú atribúty, kvôli ktorým tento hrací automat radíme na popredné priečky v hierarchii kasínových hier.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming