Gold Factory

Gold Factory


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Gold Factory zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .

Zlato ľudí láka od nepamäti. Celý biznis okolo neho aj založený na našej posadnutosti, nejaké to zlato vlastniť. Asi preto neprekvapí, že tento cenný žltý kov je častým hrdinom filmov, kníh a vďaka Microgamingu aj online automatovej hry Gold Factory.

Zlato všade kam sa pozriete

Zlato nie je nejakou obohranou automatovou témou, takže ide o celkom príjemné rozptýlenie, navyše v kvalitnom spracovaní s veľmi peknou grafikou, naozaj podarenou štylizáciou a celkovo kvalitným vizuálom. Na to sme ale u Microgamingu tak trocha zvyknutí. Aby nás ohúril, musí priniesť niečo výnimočné. A celkom sa mu to podarilo, najmä vďaka poriadnej dávke špeciálnych symbolov a bonusov. Ale poďme poporiadku.

Online automat Gold Factory je 5 valcový automat s až 50 voliteľnými líniami. Hráči si tak môžu zvoliť na koľkých líniách chcú hrať. Inak je to klasika, výhry sa počítajú zľava doprava, pričom podmienkou je, že výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava. Ak na výhernej línii dosiahnete viac výherných kombinácií, vypláca as len tá s najvyššou hodnotou. V prípade, že dosiahnete výhru na viacerých výherných líniách, výhry sa vám sčítajú.

Nádherné špeciálne režimy a štedré bonusy

Už základné symboly ponúkajú celkom slušné výhry, ale Microgaming nám v Gold Factory pripravil naozaj bohatú nádielku špeciálnych symbolov. Scatter a Wild symboly sú klasikou.

Wild symbol má v hre iba svoju tradičnú úlohu žolíka. Ak sa vám ho podarí vytočiť a nachádza sa na niektorej z výherných línií, dokáže v tejto línii nahradiť chýbajúci symbol.

Scatter symbol už toho dokáže viac. Záleží však koľkokrát ho na valcoch vytočíte. Ak sa zobrazí na valcoch 2 krát získavate celkom príjemnú sumičku ako výhru. Ak ho však nájdete na valcoch 3 a viackrát dostávate sa do špeciálneho bonusového kola Boiler Room.

Boiler room je špeciálny režim, v ktorom vám hra v naozaj podarenej grafike ponúkne 12 kotlov. Vašou úlohou je vybrať si 4 z nich. V jednotlivých kotloch sa môžu nachádzať buď peňažné čiastky alebo ďalšie bonusy Free Spins a Reactor Room.

Symbol Free spins je jasný. Ak ho v niektorom z kotlov nájdete, v závislosti od roztočenia dvoch monitorov získate 10 až 35 voľný zatočení, v ktorých sa vaše vytočené výhry zdvojnásobujú. Výška stávky a počet výherných línií sú v tomto prípade rovnaké, aké boli pri hre, v ktorej ste vytočili scatter symboly. Počas free spinov už však nie je možné vytočiť ďalšie bonusové hry.

Reactor room je nadstavba na Boiler room, ak si z niektorého kotla vytiahnete vstup do tohto režimu, čaká vás nová obrazovka, na ktorej si musíte vybrať z 12 reaktorových pripojení (nezabúdajte, ste v továrni na zlato). Musíte si však dávať pozor, v 2 z 12 pripojení je symbol poruchy. Vyberáte si až dovtedy kým jeden z týchto symbolov nenájdete. Poruchový symbol ukončí hru v Reaktor bonuse a opäť vás presmeruje do Boiler Room, kde pokračujete vo svojom nedokončenom výbere. Super je, že za každý neodkrytý symbol v Reaktor room sa vám pripíše suma vo výške vašej stávky.

Gold Factory si musíte zahrať v kasíne hoc aj zadarmo

Celý systém hry je veľmi dobre prepracovaný a vyvážený, no možno na začiatok trocha neprehľadný. Odporúčame vám preto najskôr si zahrať online automat Gold Factory zadarmo. Máte tak šancu pochopiť, ako hra funguje bez toho, aby ste riskovali stratu peňazí. Nájdite si pri bezplatnom hraní svoju vlastnú stratégiu a snáď aj vám pribudne nejaké to zlato na hráčske konto. Držíme palce.

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Microgaming