Fruitisima

Fruitisima


Hodnotenie od Grisio VIP Club Casimi
Hraj výherný automat Fruitisima za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Casimi Gaming
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania:
Valce: 5 valce, 3 riadky
Výherné línie: Výherné klastre
Výhernosť (RTP): 94 % - 96 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, respiny, gamble, autoplay

Dnešné automaty ponúkajú komplexné funkcie, inovatívne bonusové vlastnosti, nadupané zvukové efekty a grafické vizuály od výmyslu sveta. Ovocné automaty však pripomínajú staré dobré časy, keď stačilo získať tri rovnaké symboly v rade a výhra bola na svete. Pre mnohých hráčov je to návrat k základom s jasnými pravidlami.

S príchodom online kasín sa mohlo zdať, že ovocné automaty skončia na smetisku zábavy. Ale opak je pravdou. Virtuálne ovocné automaty sú jednými z najobľúbenejších, pretože ponúkajú jednoduchú a rýchlu zábavu bez zbytočných komplikácií. Online slot Fruitisima od Casimi sa tomu zľahka približuje, hoci na ňom nájdete niekoľko modernejších prvkov.

Ovocný 5-valec s klastrami

Výherný online slot Fruitisima, ktorý pozostáva z 5 valcov a 3 riadkov, radíme do kategórie klastrových automatov. Vyhrávate vtedy, ak kdekoľvek na valcoch vytočíte aspoň 5 rovnakých symbolov tak, aby sa dotýkali vertikálne alebo horizontálne. Je úplne jedno, kde to bude. Skratka rovnako ako v hre Bay of Pirates od Adell musia medzi sebou susediť. Úplne jednoduché. A jednoduché je aj ovládanie hry. Na ovládacom paneli, ktorý si viete prehodiť z ľavej strany na pravú a naopak, máte k dispozícii tlačidlo na nastavanie výšky stávky, autoplay a tlačidlo na spustenie spinu.

Wild symbol expanduje a aktivuje respiny

V online hracom automate Fruitisima nájdete jeden bonusový symbol. Hoci je len jeden, vďaka svojím špeciálnym vlastnostiam dokáže vykúzliť parádne výhry. Wild symbol ako žolík v prípade potreby doplní alebo rozšíri výherné klastre, ďalej dokáže expandovať po celom valci a spustiť bezplatný respin. Scatter symboly a freespiny v tejto hre nenájdete, no dá sa zaobísť aj bez nich. A ak radi riskujete, svoje výhry môžete pomocou funkcie Gamble niekoľkonásobne navýšiť. Správny tip zakrytej karty výhru zdvojnásobí, nesprávny vás o ňu pripraví.

Fruitisima v eTipose zadarmo

Napriek technologickým pokrokom a mnohým novým formám zábavy, ovocné online automaty nám pripomínajú, že najväčším pokladom je tradícia. V čase, keď sa svet hier neustále mení, je príjemné vedieť, že niektoré veci zostávajú konzistentné. Pokiaľ vyznávate túto myšlienku aj vy, vyskúšajte si ovocný automat Fruitisima v online kasíne eTipos.sk. Tu nájdete aj demoverziu, čiže za virtuálny kredit sa s hrou dokonale oboznámite.

Kasínové hry od spoločnosti Casimi nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Casimi