Casimi automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Casimi

Casimi Games

V iGamingovom mori sa objavila ďalšia rybička. Zatiaľ ide pre mnohých hráčov o veľkú neznámu, ale ak bude Casimi Games pokračovať v tom čo robí ako doteraz, väčšina z nich si ju bude chcieť uloviť. Hry od tohto českého providera totiž ponúkajú niečo nevšedné a neobvyklé. Ide o ambiciózneho poskytovateľa, ktorý sa vydal odvážnou cestou. Vždy je predsa jednoduchšie nejaký starý koncept zrenovovať, vylepšiť, pridať do neho pár funkcií navyše ako vymyslieť niečo úplne nové.

Casimi Gaming je spoločnosť, ktorá vznikla roku 2020 v susednej Českej republike, konkrétne v Zlíne. Za ten čas zhotovila cez 40 kasínových hier, všetko hracie automaty. Či príde aj so stolovými hrami ako ruleta alebo blackjack, je nateraz otázne. Zachytili sme však, že by to mala byť len otázka času.

Online sloty od Casimi sú ako šité na mieru hráčom, ktorí sa retru vyhýbajú veľkým oblúkom. Českí vývojári spoza rieky Moravy vniesli do automatov nový a svieži vietor. Ich hry vypadajú dobre, hrajú sa ľahko a ponuka bonusov nie je vôbec na zahodenie. Nechýbajú obojsmerné línie, Wildy, Sticky Wildy, freespiny, respiny, multiplikátory alebo koleso šťastia. Vlajkovou loďou medzi bonusmi je špeciálna funkcia Transformways, ktorú nenájdete nikde inde. V hrách, ktoré obsahuje, sa symboly dokážu preskupiť aj po ukončenom spine. Nájdete ju v automatoch Wild Giza, 1st Robotron, Move It!, Asian Ways alebo Hexagona. Určite nevynechajte ani bláznivý Crazy Wheater s prostorekou rosničkou či Double 27 s dvoma časťami hracieho poľa.

Popri vymýšľaní nových prvkov vývojári nezabúdajú na to, že ovocná klasika tu s nami bude ešte niekoľko rokov. Aj preto v ponuke Casimi nájdete ovocné hry, avšak s modernejším nádychom. Nechýbajú ani staroegyptské pyramídy, podmorský svet a iné. Vyskúšajte si niektorú z týchto hier v slovenských kasínach, alebo si ich vyskúšajte aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Casimi nájdete v kasínach:
eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj