Bay of Pirates

Bay of Pirates


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Bay of Pirates za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: Výherné zhluky
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: 2x Scatter symbol, násobitele výhier, bonusová hra, Gamble (Risk), automatická hra

Pirátska honba za pokladom

Po náročnom dni je čas na menšie dobrodružstvo. Ak máte chuť na námornícke príbehy, prečo ich neskúsiť ako pasažier na pirátskej galeóne? Chopte sa zbrane, poriadne preštudujte mapu pokladov a hor sa na šíre more. Na automate Bay of Pirates vás čaká skvelá zábava.

Online výherný automat Bay of Pirates od Adell vyzerá na prvý pohľad ako väčšina ostatných. Má 5 valcov a 4 riadky. Počet výherných línií autori neuvádzajú. Je to preto, lebo výherné kombinácie na tomto pirátskom slote vznikajú kdekoľvek. Cieľom je vytočiť siluety lodí, ktoré možno označiť ako výherné zhluky. Malú loď tvoria 4 rovnaké symboly, strednú loď 5 symbolov a veľkú 6 symbolov. Výherné zhluky sa môžu prekrývať – jeden výherný symbol môže byť súčasťou viacerých výherných zhlukov.

Na valcoch sa točia symboly charakteristické pre pirátsku tému, teda pištole, čierna vlajka s lebkou, kormidlo, kotva, žralok, truhlica s pokladom a jednooký pirát so šarmantnou pirátkou (I keď na našu favoritku z Corsair Queen nesiaha). Najvyššiu hodnotu má truhlica s pokladom, za ktorú získate 40, 80 alebo 160-násobok stávky.

Po grafickej stránke je automat Bay of Pirates jednoduchý, ale fajn spracovaný. Jednotlivé valce sú predelené jutovými lanami, pod valcami sa vlní morská hladina a na oboch stranách automatu vidieť obrovské chobotnice, ktoré chápadlami obopínajú čelene pirátskych lodí. V hre nenájdete otravné a zbytočne zdĺhavé 3D animácie, všetko pekne rýchlo odsýpa.

Zostreľte čo najviac lodí

Online slot Bay of Pirates nemá Wild symbol, no obsahuje 2 druhy Scatterov. Prvým je symbol Mystery a druhým symbol Bonus. Mystery symbol sa objavuje kdekoľvek na valcoch a za jeho 3 zobrazené symboly získate náhodnú výhru od 30 do 300-násobku stávky. Symbol Bonus sa taktiež objavuje na všetkých valcoch a za jeho 3 zobrazené symboly aktivujete bonusovú hru s 10 strelami. V bonusovej hre sa pred vami objaví morské plátno, na ktorom sa ukrýva 5 typov lodí – bronzová loď, strieborná loď, zlatá loď, diamantová loď a loď duchov. Postupným klikaním na plátno zasahujete lode a snažíte sa ich čo najviac potopiť. Potopenie lode sa vyhodnocuje podľa výhernej tabuľky. Napríklad za jeden zásah do lode duchov získate 20-násobok stávky a za jej úplné potopenie až 50-násobok stavenej sumy. S dobre mierenými zásahmi môžete získať atraktívne odmeny.

Zahrajte si Bay of Pirates v kasíne Olybet

Po každej výhre môžete využiť funkciu Gamble (Riziko) a nadobudnutú sumu sa pokúsiť niekoľkokrát zdvojnásobiť. Automat Bay of Pirates môže byť doplnený aj o progresívne Jackpoty. Buď o Jackpoty samotného výrobcu Adell, alebo lokálne Jackpoty daného kasína. Bay of Pirates nájdete aj v slovenskom online kasíne na olybet.sk. Vyskúšajte si túto dobrodružnú hru najskôr bez rizika úplne zadarmo. Preplávajte do bonusovej hry, pošlite na morské dno čo najviac lodí a poklady sú vaše.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell