Wild Blooms

Wild Blooms


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Wild Blooms za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Alternatívne zábavné automaty
Datum vydania: Máj 2020
Valce: 5 valcov, 3 až 5 riadkov
Výherné línie: 76
Výhernosť (RTP): 96 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88% - 98%)
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Blooming Wild Reels, Synot Progressive Bonus, Gamble (Risk), automatická hra

Oddych s automatom Wild Blooms

Vitajte v kvitnúcom a farebnom svete automatu Wild Blooms, ktorý zostrojila spoločnosť Synot Games. Ide o netypickú hru, ktorá vás nielenže zabaví, ale dokonale si pri nej oddýchnete. Navyše ponúka aj dostatok kvetnatých bonusov k tomu, aby ste svoje hráčske účty príjemne zveľadili.

Online hrací automat Wild Blooms má 5 valcov a 76 fixne daných výherných línií. To je veľmi nezvyčajné číslo. S takým počtom paylines sme sa ešte doteraz nestretli, vy áno? Dôvodom je počet riadkov na jednotlivých valcoch. Prvé dva valce majú totiž tri riadky, druhé dva valce štyri a posledný valec má päť riadkov. Čo sa týka vytvárania výherných kombinácií, tu je všetko po starom. Vytočiť musíte minimálne tri rovnaké symboly (v niektorých prípadoch stačia dva) so začiatkom na prvom valci zľava. Kombinácia musí pokračovať opačným smerom doprava a to bez prerušenia iným symbolom.

Poletujúce lístie a štebotajúce vtáčiky robia z automatu Wild Blooms príjemnú oázu pokoja a oddychu. Naozaj skvelý výber témy od autorov. Na valcoch sa objavujú kvetiny rôznych farieb, pričom každá z nich má iné výherné hodnoty. Najvyššie vyplácajúci symbol je žltý kvet s výhrami 10x, 1,5x, 0,6x a 0,05x z celkovej stávky.

Divoké symboly, valce a freespiny

Wild Blooms obsahuje niekoľko špeciálnych vlastností, aby ste vytočili parádne výhry. Bonusové funkcie vás udržia v očakávaní pri každom pretočení. Nechýba Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Wild symbol je sám o sebe úžasný, ale je ešte lepší, keď sa stane súčasťou bonusovej funkcie Blooming Wild Reels. Čaro tejto funkcie spočíva v tom, že sa aktivuje náhodne kedykoľvek počas hry. Vietor na automate zosilnie a valce pokryje iba divokými symbolmi. Pokrytých môže byť dokonca všetkých päť valcov. Ďalej tu máme freespiny. Získať ich môžete 8, 12 alebo 16. Záleží, koľko Scatter symbolov označených ako Bonus na slote vytočíte. Počas hry s voľnými pretočeniami sa funkcia Blooming Wild Reels aktivuje počas každého freespinu. Cez funkciu Gamble (Risk) sa môžete pokúsiť svoje výhry zdvojnásobiť.

Vyskúšajte si Wild Blooms v kasíne aj zadarmo

Ak si vyskúšate výherný automat Wild Blooms so skvelou funkciou Blooming Wild Reels v online kasíne DoubleStar, budeme mať možnosť hrať aj o progresívne Jackpoty kasína. Zahrajte si ho najprv v demoverzii zadarmo, aby ste zistili, či sa tento automat stane vašou obľúbenou „kvetinkou“. A potom šup roztočiť valce naostro.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games