FruitiXX

FruitiXX


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat FruitiXX za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wildy symbol, Scatter symbol, Gamble (Risk)

Hotové ovocné kráľovstvo ponúka online slot FruitiXX. Ide o akúsi vylepšenú verziu online hracieho automatu Fruiti od spoločnosti SYNOT Games, s ktorým ste sa už možno stretli. A keďže ide o vylepšenie, hráčovi ponúka bohatšie možnosti na dosiahnutie pekných výhier.

Samotný názov jasné napovedá, čo bude základom hry. Samozrejme, ide o šťavnaté čerešne, citróny, pomaranče, slivky, melóny, medzi ktorými sa točia aj symboly Sedmičky a dva špeciálne bonusy. 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií, to všetko sa odvíja na pozadí šľahajúcich horúcich plameňov, ktoré vhodne dotvárajú grafický prejav celej hry.

Štedré vlastnosti bonusov

Poďme si stručne rozobrať tie najdôležitejšie elementy online hracieho automatu FruitiXX. Ovocné symboly sú síce nositeľmi tohto slotu, no ich výherné kombinácie vám neprinesú také výhry ako symbol Sedmičky. Veď za vytočenie napríklad 4 sliviek získate „len“ dvojnásobok stávky, zatiaľ čo pri Sedmičke ide o 4-násobok stávky. Za 5 sliviek dostanete 10-násobok, no za 5 sedmičiek až 20-násobok stávky.

Čo ale púta oveľa väčšiu pozornosť sú bonusové symbolyWild a Scatter. Prvý menovaný okrem toho, že ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii, sám o sebe vytvára výhernú kombináciu. Za 4 divoké symboly získate 20-násobok vašej stávky a až 50-násobok stávky vtedy, keď ho vytočíte 5-krát. Ešte väčšia bomba je Scatter symbol. Za 5 jeho symbolov kdekoľvek na valcoch vyhrávate BIG EPIC LEGENDARY WIN – 500-násobok vašej stávky.

Pokiaľ si vaše výhry radi zdvojnásobujete, môžete aj tu a to vďaka funkcii Gamble (Risk). Pravidlo poznáte, treba uhádnuť farbu zakrytej karty.

Poďte do toho a skúste si ho

Automat Fruiti XX nás veľmi milo prekvapil. Čakali sme, že s ním nezažijeme toľko zábavy a hlavne nie také vysoké výhry, aké ponúka. Opak bol pravdou. Vyskúšajte si ho aj vy v online kasíne eTIPOS.sk, veď predsa vytočiť 5-krát Scatter symbol nie je nič ťažké. Držíme palce!

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games