Cold&Hot

Cold&Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Cold&Hot za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Alternatívny zábavný automat
Dátum vydania:
Valce: 3 alebo 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27 alebo 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, 2 herné módy, násobiteľ výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Automat Cold&Hot do každého počasia

Je úplne jedno, či je vonku neznesiteľné teplo alebo z čelného skla auta oškrabávate ráno námrazu. Online výherný automat Cold&Hot od Adell sa hodí do každého počasia. V zime vás príjemne zahreje, v lete zase dokonale osvieži.

Hrací automat Cold and Hot má de facto dve podoby. Záleží v akom móde práve hráte. V hernom móde COLD, čo je v podstate základný mód, sú k dispozícii 3 valce, 3 riadky a 27 výherných línií. V hernom móde HOT je automat doplnený o štvrtý valec a aj počet výherných línií je navýšený na 81. S niečím podobným ste sa už možno stretli na automate War of Gods od Red Tiger. Výherné kombinácie tu platia zľava doprava a musia pozostávať z troch alebo štyroch rovnakých symbolov. Na valcoch nájdete symboly nanuku, zmrzliny, mince, jahody, zmrazenej ryby, kompasu alebo diamantu. A práve diamant má v hre najvyššiu hodnotu. V COLD móde zaň získate 16-násobok, v HOT móde dokonca 160-násobok stávky.

Každú výhru máte možnosť buď pripísať na konto, alebo sa ju pokúsite zdvojnásobiť. Po kliknutí na funkciu Gamble (Risk) sa pred vami objaví nová obrazovka. Vašou úlohou je uhádnuť farbu zakrytej karty. Do rizika nemusíte ísť s celou sumou, ešte predtým si ju môžete rozdeliť. Polovica ostane na vašom konte a s tou druhou pôjdete do boja o navýšenie.

Jediným bonusovým symbolom je Wild symbol ako pohárik fajnového rumu. Divoký symbol tu síce nedokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu ako to dokázal pri 27 Joker Fruits, no ako žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho, ak je súčasťou výhernej kombinácie, výhru automaticky zdvojnásobí.

Ako rozšíriť automat o ďalší valec

Posledným symbolom na automate Cold&Hot je symbol teplomera, pomocou ktorého aktivujete herný mód HOT. Pokiaľ ho vytočíte aspoň na dvoch valcoch, tretí valec sa dvakrát zadarmo roztočí. A ak sa vám podarí objaviť aj tretí teplomer, hra sa prepne do HOT módu. „Hrajte čo najrýchlejšie, nech využijete čas. Teplota klesá!“ vyzve vás automat pred spustením HOT módu. Tento bonusový režim s pridaným štvrtým valcom je totiž časovo obmedzený. Ako časový indikátor slúži teplomer umiestnený naľavo od valcov. Počas klesania teploty by ste mali uskutočniť čo najviac spinov, naplno využiť rozšírenie automatu a pozbierať čo najviac výherných kombinácií. HOT mód je ukončený po uplynutí času resp. po poklese teploty na nulu. Automat sa následne prepne do COLD módu s tromi valcami.

Vyskúšajte si Cold&Hot v online kasíne na olybet.sk

V niektorých online kasínach môže byť automat Cold&Hot doplnený aj o progresívne Jackpoty. Buď ide o Jackpoty providera Adell, alebo platformové Jackpoty daného kasína. Tie však môžete vyhrať len vtedy, ak hráte za skutočné peniaze.

Cold&Hot je zaujímavý a nápaditý online výherný automat, ktorý nájdete aj v slovenskom online kasíne Olybet.sk. V HOT móde sa na ňom dá dopracovať k naozaj skvelým výhram. Musíte však čestne dodať, že nám sa do neho nedarilo až tak často dostať. Skúste vy, možno budete mať viac šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell