Fruit Joker

Fruit Joker


Hodnotenie od Grisio VIP Club Adell
Hraj výherný automat Fruit Joker za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Adell
Téma automatu: Retro automaty s ovocnými symbolmi
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27 alebo 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat Fruit Joker v Olybet kasíne

Možno ste už stihli zaregistrovať, že v ponuke slovenského kasína Olybet nájdete aj hry od nového dodávateľa Adell. Ak ste si ich ešte nevyskúšali, je ideálny čas to napraviť. Šťastie by vám mohol priniesť aj online hrací automat Fruit Joker, ktorý si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo. Zaujme vás alebo dáte prednosť hrám od iných providerov?

Fruit Joker je klasický ovocný automat v retro štýle so 4 valcami a 3 riadkami. Počet výherných línií je na ňom závislý od počtu symbolov vo výhernej kombinácii rovnako ako na Cold & Hot. 3 symboly = 27 výherných línií, 4 symboly = 81 výherných línií. Pokiaľ vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava a kombinácia bude pokračovať smerom doprava, vyhrávate. V prípade viacerých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Online slot Fruit Joker je veľmi jednoduchý. Na náš vkus možno až príliš. Aj audiovizuálna stránka hry na nás pôsobila priveľmi skromne. Tej sa autori očividne až tak nevenovali. Ak však máte radi minimalizmus a jednoduché točenie valcami, prídete si na svoje.

Wild symbol s násobiteľmi výhier

S retro automatom Fruit Joker sa vrátite v čase. Pripomeniete si ním dobu, kedy boli automaty pred vzostupom. Neobyčajnú obyčajnosť automatu podčiarkujú aj jeho bonusové možnosti alebo špeciálne vlastnosti. K dispozícii máte iba jeden bonusový symbol. Tým je Wild symbol, ktorý klasicky ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho dokáže rovnako ako na automate Big Show výhru znásobiť:

  • 1x Wild symbol vo výhernej kombinácii = 2x výhra
  • 2x Wild symbol vo výhernej kombinácii = 4x výhra
  • 3x Wild symbol vo výhernej kombinácii = 8x výhra

Pomerne skromný okruh možností na získanie štedrejších výhier uzatvára funkcia Gamble (Risk). V nej čelíte výzve, v ktorej musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip výhru zdvojnásobí, po nesprávnom o celú prídete. Zmierniť riziko môžete po zakliknutí políčka „poliť“. Polovicu peňazí presuniete na hráčske konto, s druhou polovicou tipujete farbu.

Jackpoty na Fruit Joker

Výherný automat Fruit Joker môže byť doplnený aj o hru o progresívne Jackpoty, ale tie nemusia byť nasadené všade. V niektorých online kasínach sme našli priamo hru o Adell jackpoty, v iných zase boli do automatu pridané vlastné lokálne platformové Jackpoty kasína.

Kasínové hry od spoločnosti Adell nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
OlyBet Vstupný bonus: hranie bez rizika Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Adell