Fruit Awards

Fruit Awards


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Fruit Awards za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj

Ako sa hovorí, niekedy je málo viac. Jedným z dobrých dôkazov je online automat Fruit Awards, od SYNOT Games, ktorý si môže zahrať napríklad aj v online kasíne eTIPOS.sk. Výherný automat, ktorý je napohľad tak tuctový, ako priemerný hipster s bradou v kockovanej košeli, sediaci s tekvicovým latté v ruke. Našťastie, na rozdiel od spomínanej subkultúry, má v sebe Fruit Awards svoje čaro.

Jednoduchý, rýchly a funkčný automat

Je to práve jednoduchosť, v ktorej spočíva čaro automatu Fruit Awards. Žiadne nadbytočné systémy, mätúce symboly ani priehrštia bonusových hier, ktorých pochopenie musíte lúštiť na internete. 4 valce, 3 riadky, pár symbolov a časom overená ovocná automatová téma, ktorá je a ešte dlho bude najobľúbenejšou naprieč hráčskym spektrom. K tomu si pripočítajte až 81 výherných línií a ešte jednu dôležitú ingredienciu. Rýchlosť. Hra v tomto automate odsýpa naozaj rýchlo a plynule, takže ak potrebujete malé rozptýlenie večer pred spaním, alebo pokojne cez obednú prestávku v práci, toto je pre vás ideálny stroj.

Princíp dopracovania sa k výhre je najjednoduchší, aký v automatoch môže byť. Vytočiť na valcoch 3 alebo 4 rovnaké symboly v niektorej z výherných línií. Podmienkou je, aby začínali na prvom valci zľava a pokračovali vpravo čo najďalej. Ak sa vám podarí vytvoriť viac výherných kombinácií na rôznych výherných líniách, vaša výhra sa pekne sčíta.

Pokiaľ by sa vám vaša výhra vo výhernom kole zdala primalá, máte možnosť ju znásobiť. Slúži na to obľúbená funkcia Riziko (Gamble). Tá sa aktivuje po každej vašej výhre a umožní vám uhádnuť farbu otočenej karty. Ak si tipnete správne, výhra sa vám zdvojnásobí. Ak netrafíte, o pôvodnú výhru prichádzate. Je na vás či pôjdete do rizika.

S malým bonusom a zadarmo

Na dreň autori osekali aj bonusové hry. Myslíme si však, že do takto svižného automatu bonusy ani príliš nepatria. Jediné čo zostalo je Wild symbol. Ten má klasickú úlohu žolíka, takže nahradí akýkoľvek iný symbol v chýbajúcej výhernej línii. Okrem toho však ešte zdvojnásobí výhru z danej výhernej kombinácie.

Aby sme na záver všetky myšlienky nejak zhrnuli, napíšeme, že sme sa pri Fruit Awards nečakane dobre zabavili. Môžeme ho odporučiť najmä hráčom, ktorí by si radi párkrát rozkrútili valce, ale nestíhajú. Hru nájdete v ponuke automatov slovenského online kasína eTIPOS.sk, kde si ju navyše môžete skúsiť úplne zadarmo. Urobte tak a garantujeme, že rovnako ako my, budete prekvapení z toho, ako vás chytí.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games