Monkey 27

Monkey 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Monkey 27 za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat Monkey 27

Vývojári online výherných automatov strávia veľa času pri vytváraní originálnych hier, no niekedy je dobré a možno aj lepšie držať sa úplných základov. Keď sme narazili na hrací automat Monkey 27 od Tom Horn, boli sme zvedaví, do akej divokej džungle sa vydáme. Na naše počudovanie sa však pred nami objavil klasický ovocný online slot. Stretli ste sa už s takouto prazvláštnou kombináciou? My ešte nie.

Monkey 27 je online výherný automat s 3 valcami a 3 riadkami. Číslo 27 v názve prezrádza počet výherných línií. Vašou úlohou je na jednej z nich vytočiť 3 rovnaké symboly. Výška výhry závisí od symbolu, ktorý kombináciu vytvoril. Najmenej dostanete za čerešne, citróny a pomaranče (x3), o niečo viac za hrozná a slivky (x10) a najvyššiu hodnotu v hre spomedzi základných symbolov má melón (x30).

Klasické bonusy

Hra Monkey 27 od Tom Horn je veľmi jednoduchá, svižná a má dobré tempo. Po vizuálnej stránke ničím neohuruje, ale ani neotravuje. Pozadie tvorí jednotný oranžový podklad so žltými lúčmi. A rovnako jednoduchá je aj bonusová výbava. Ide o účinnú trojkombináciu – Wild, Scatter, freespiny. A tu sa dostávame k spomínanej opici. V hre je Wild symbolom a dokáž nahradiť akýkoľvek symbol vo výhernej kombinácii. Navyše za 3 symboly opice získate 100-násobok stavenej sumy. Znak dolára je Scatter symbolom, ktorý síce nevytvára samostatné výherné kombinácie, ale namiesto okamžitej výhry aktivuje hru s voľnými pretočeniami. Tých môže byť 15 až 25 a všetky výhry počas freespinov sú automaticky zdvojnásobené. Okrem toho môžete každú jednu výhru v základnej hre zdvojnásobiť pomocou funkcie Gamble (Risk).

V kasíne eTipos.sk aj s progresívnymi Jackpotmi

Online automat Monkey 27 nájdete aj v slovenskom kasíne na etipos.sk, kde je doplnený aj o tri platformové progresívne Jackpoty. Aktuálne hodnoty všetkých troch sú zobrazené priamo nad automatom. Pokiaľ sa radíte k hráčom, ktorí majú radi klasické ovocné automaty, i keď s opicou ako Wild symbolom, odporúčame vám práve Monkey 27. Ak hľadáte modernejšie kúsky, skúste si napríklad hrací automat Frutopia, rovnako od výrobcu Tom Horn.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn