Triple Joker

Triple Joker


Hodnotenie od Grisio VIP Club Tom Horn
Hraj výherný automat Triple Joker za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Tom Horn
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: Január 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Gamble (Risk), automatická hra, turbo režim

Modernejšia klasika. Tak by sa dal krátko a výstižne opísať online výherný automat Triple Joker za ktorým stojí spoločnosť Tom Horn. Či už si tento ovocný hrací automat vyskúšate alebo nie, necháme na vašom rozhodnutí. My vám ho však teraz v v skratke pedstavíme.

5-valcový ovocný automat

Hrací automat Triple Joker sa od väčšiny iných ovocných hier nijako extra neodlišuje. Klasické symboly šťavnatého ovocia, žiadny extravagantný vizuál a nejaký ten bonus. Výherné kombinácie na ňom platia podobne ako v slote Burning Hot. Teda smerom doprava so začiatkom na prvom valci zľava. Aby sme nezabudli na základné parametre, má 5 valcov, 3 riadky a skromných 5 výherných línií.

Ako to už býva v ovocných slotoch zvykom, vyššie výhry docielite vďaka neovocným symbolom. V Triple Joker ide o Zvon a Sedmičku. Hra má celkom dobrý spád a jednoduché ovládanie. Zapnúť si môžete automatické hranie, turbo režim a výšku stávky podobne ako na iných Tom Horn automatoch usmerníte pomocou pluska a mínuska. Alebo kliknete na Bet Max a hráte do plných.

Bonusové možnosti

Jednoduchosť online hracieho automatu Triple Joker podčiarkujú aj jeho bonusy. Teda skôr bonus. Na valcoch sa objavuje symbol Jokera, ktorý ako Wild symbol supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, alebo ju rozšíri. Okrem toho dokáže vytvoriť aj samostatnú výhernú kombináciu, ale len vtedy, ak kompletne pokrýva niektorú z piatich výherných línií. Za 5 Wild symbolov získate 100-násobok stávky. Vráťme sa však ešte k Wild funkcii, pretože je tu niečo, čo by ste o nej mali vedieť. Akonáhle je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie vytvorenej z čerešní, pomarančov, citrónov alebo sliviek, výhra je vynásobená počtom symbolov výhernej kombinácie. Celkom fajn vylepšenie funkcie divokého symbolu, co poviete?

Nechýba ani funkcia Gamble resp. Riziko, ktorú určite poznáte. Aktivovať ju môžete po každej výhre a takto si ju niekoľkokrát zdvojnásobiť. Nehádate však farbu zakrytej karty ako zvyčajne, ale stranu mince. Každý správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny vás o ňu pripraví.

Záver k automatu Triple Joker

Výherný automat Triple Joker má staromódny vizuál a na jeho valcoch jasne vidieť symbol Jokera, ktorý má v hre nezastupiteľnú úlohu. Hoci neobsahuje Scatter symbol a ani populárne freespiny, svoje výhry môžete zveľadiť vďaka funkcii Gamble. Ak vás tento slot zaujal, vyskúšať si ho môžete v online kasíne, napríklad na ecasino.etipos.sk, kde hráte aj o fantastické jackpoty.

Kasínové hry od spoločnosti Tom Horn nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Tom Horn