Khepri

Khepri


Hodnotenie od Grisio VIP Club Leander Games
Online hra Khepri zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9 (širokouhlý)
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 243 výherných línií
Výhernosť 94,95 %
Minimálna stávka 0,30 €
Maximálna stávka 150 €
Ďalšie vlastnosti hry Otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), scatter symbol, multiplier wild

Staroveký Egypt fascinuje ľudí od nepamäti a súdiac podľa počtu video-automatov s touto tematikou, hráči nebudú výnimkou. Veď svoju hru do tohto obdobia zasadilo už mnoho providerov. Bokom nechcel ostať ani Leander a do staroveku sa pustil so svojim novým slotom Khepri - The Eternal God.

Pravdupovediac, nečakajte od hry príliš veľa, hlavne po grafickej stránke. Grafika je strohá a ale nie je vyslovene zlá. Pokiaľ nemilujete Egypt, pyramídy a hieroglyfy, grafický kabátik vás príliš nezaujme.

Samotná hra už je na tom, našťastie, podstatne lepšie. Khepri je 5 valcový slot s 243 možnými kombináciami k výhre. To už je slušná porcia víťazných ciest a špeciálne fíčúrky ju ešte vylepšujú.

Hlavným ťahákom hry je takzvaný Wandering Wild symbol (Túlavý žolík). Ten v tejto hre reprezentuje posvätný egyptský chrobák Scarabeus. Táto funkcia sa aktivuje po každom zastavení Scarabea na obrazovke. V ďalšom kole sa Wild symbol náhodne premiestňuje na inú pozíciu a rozdáva free spiny. Zadarmo točíte až kým Scarabeus neodletí z obrazovky.

Skvelé je, že ak sa na tej istej pozícii objavia naraz dva alebo viac Scarabeov, výhra sa znásobuje. Tento násobiteľ ovplyvní každú výhru v danom kole.

Nie je toho mnoho, no ide o funkciu, s ktorou sa nestretávame často a tak vás tento automat na chvíľku určite zabaví. Odporúčame ale vypnúť si hudbu, lebo tá, ktorá je priamo v hre, je neuveriteľne jednotvárna a po čase vie poriadne liezť na nervy.

Celkovo možno hodnotiť Khepri ako priemerný automat. Hrá sa ale pohodlne a na všetky dôležité funkcie prídete bez dlhého zamýšľania.

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Leander Games