Aztec Treasures

Aztec Treasures


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft

Písal sa rok 1519, keď výprava na čele so španielskym veliteľom Hernandom Cortésom začala dobývať bájnu Aztécku ríšu. Po krvavej a nemilosrdnej vojne sa Španielom napokon podarilo získať celé územie Mexika a udržali si ho nasledujúcich 300 rokov.

Zrejme najznámejším „aztéckym“ literárnym dielom je kniha od legendárneho Karla Maya s názvom Poklad Aztékov, ktorý je postavený na hľadaní ukrytého pokladu tohto indiánskeho kmeňa. Príbeh v roku 1965 premietol do filmovej podoby režisér Robert Siodmak, kde si ústrednú postavu si nezahral nikto iný ako Lex Barker.

Vtipné aztécke dobrodružstvo od BETSOFTu

Aztéckou tematikou sa nechala inšpirovať aj spoločnosť BETSOFT, ktorá už viac ako 10 rokov vyrába inovatívne 3D kasínové hry. Na trh uviedla výherný automat Aztec Treasures a vy si ho môžete zahrať aj u nás v online kasíne eTIPOS.sk. Musíme vás však vopred upozorniť, že tvorcovia primiešali do hry aj trošku vtipu. Hlavou postavou je totiž tučný chlap obľubujúci ženy a zlato.

Aztec Treasures je online hrací automat vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 30 výherných línii, ktoré si môžete ľubovoľne nastaviť podľa svojho uváženia. Výherné kombinácie platia len zľava doprava. V prípade, že na valcoch vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí tá najvyššia. Pri vytočení viacerých výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách sa výhry sčítavajú.

Všade samé bonusy a bonusové hry

Ponuka bonusových hier online hracieho automatu Aztec Treasures je taká široká, že sa pri jeho hraní nemáte šancu nudiť. Chatrč lásky, Aztécke komora pokladov, Pobozkaj ma, Aztécky kalendár, voľné otočenia či Divoký symbol. To sú bonusové doplnky, pri ktorých je točenie valcami skutočne veľké dobrodružstvo.

Divoký symbol

Divoký symbol zobrazuje oštep zapichnutý do zeme. Má funkciu žolíka, čiže supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej línii. Nenahrádza však chýbajúci symbol na mieste kde sa zobrazil, ale tam, kde ho náš hlavný hrdina posunie (táto animácia sa nám zdala až príliš dlhá).

Chatrč lásky

Pri vytočení 3 symbolov chatrče kdekoľvek na línii sa presuniete do novej obrazovky. Následne si musíte vybrať, akým darčekom potešíte dve polonahé žienky stojace pred chatrčou. Na výber máte náhrdelník, kyticu kvetov a drahokamy. Potom už len čakáte, koľko radosti a slasti si s nimi hlavný hrdina užije v chatrči a koľkými mincami ho odmenia dievčence. Môžete získať najviac 14 000 mincí.

Bonus drahokamov

Súčasťou valcov je aj symbol drahokamu v troch farebných verziách. Ak nazbierate všetky, presuniete sa do novej obrazovky – tajnej miestnosti aztéckych pokladov. V nej si vyberiete 3 komory, za ktorými sa ukrývajú zlaté mince. Môžete získať najviac 2 250 mincí.

Freespiny

Vytočením minimálne 3 symbolov jašteričky gekóna kdekoľvek na valcoch získavate voľné pretočenia. Počas nich môžete opätovne vytočiť symbol gekóna, čo znamená zisk ďalšieho freespinu.

Aztécky kalendár

Za zobrazenie minimálne 3 symbolov zlatého aztéckeho kalendára získavate okamžitý bonus. Ten si vyberiete z ikon kalendára. Môžete získať najviac 20 000 mincí.

Pobozkaj ma

Tento bonusový mód aktivujete vtedy, ak na valcoch 2 a 4 vytočíte dve aztécke dievčatá a na valci 3 náčelníka. Celý stredný valec sa zmení na jeden veľký divoký symbol s násobiteľom x2.

Zažite aztécke dobrodružstvo v online kasíne

Na záver našej recenzie musíme úprimne priznať, že online slot Aztec Treasures nás naozaj bavil a strávili sme pri ňom viac času, ako sme mali v pláne. Jediným nedostatkom tejto hry je, že nemôžete preskočiť 3D animácie. Spočiatku sú zábavné, no po štvrtom či piatom raze sa vám zunujú a neostáva vám nič iné, ako ich len prečkať. No i napriek tomu sme si tento online slot veľmi obľúbili a radi sa k nemu vraciame. A možno budete aj vy. Skúste i v režime zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft