Persian Fortune

Persian Fortune


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Persian Fortune za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Rozprávkové automaty
Dátum vydania: Október 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,18%
Volatilita: Vysoká (5/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, bonusová hra, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Všade samé zlato

Ako by sme boli v rozprávke. Také boli naše prvé pocity, keď sme si otvorili online hrací automat Persian Fortune vo Svete Hier Niké. Kolosálny palác, truhlice plné zlata, šperky, či drahokamy. To všetko sa na tomto fantastickom slote doslova ligoce. Zostrojila ho spoločnosť Red Tiger, ktorej hry sa tešia čoraz väčšej obľube. Poďte sa s nami vrátiť do dávnych časov starovekej civilizácie Peržanov, ktorá zlákala nejedeného archeológa, či dobrodruha.

Ako iste dobre viete, Perzská ríša je dnešný Irán. Nečudo, že miestni sú na svoju minulosť patrične hrdí. Vyznačovala sa charakteristikou kultúrou, majestátnymi pamiatkami, no i veľkým bohatstvom. Po tom, ako sme si online slot Persian Fortune vyskúšali, môžeme skonštatovať, že automat chudobu netrie. Špeciálnych symbolov a bonusových javov je na ňom hojne, čo znamená, že pri troche šťastia vás automat nielen príjemne zabaví, ale i čosi atraktívne prinesie.

Bonusov sa nebudete vedieť nabažiť

Výherný automat Persian Fortune tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixne daných výherných línii. Ako zvyčajne, aj tu platí, že kombinácie výhier musia začínať na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede smerom doprava. Čo je však atypické, jednotlivé symboly sa netočia, ale kaskádovito na seba padajú. A tu sa dostávame k prvej špeciálnej vlastnosti tohto slotu, lavínovému efektu. Symboly vyskladanej výhernej kombinácie vybuchnú a nahradia ich tie nad nimi. Keď sa tak stane, poskočíte v tabuľke násobiteľov výhier, ktorá je umiestnená vpravo od valcov. Čím viac výherných kombinácii po sebe získate, tým vyššie sa šplháte tabuľkou. Násobiteľov je dovedna päť – 2x, 3x, 5x, 6x a 8x.

Aby vaše šance získať krásne výhry boli väčšie, všetky symboly sa na automate objavujú aj v mega rozmeroch – 2x2 a 3x3.

Záhadná kráska so šperkom na hlave je Wild symbolom, čiže ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho vám táto dáma prinesie i okamžité výhry. Za päť divokých symbolov získate až 200-násobok stávky.

Na automate nechýba ani Scatter symbol v podobe truhlice so zlatom. Práve cez túto truhlicu sa dostanete do magickej bonusovej hry plnej násobiteľov stávok. Stačí, ak symbol Scatter vytočíte minimálne 3-krát. Ešte pred samotným vstupom do bonusovej hry si vyberáte spomedzi troch červených kobercov, pod ktorými sú ukryté čísla. Vylosované číslo znamená počet možností otáčať 14 zakrytými kartami. Pod nimi sa ukrývajú drahokamy rôznych farieb. Za tri fialové drahokamy získate 18-násobok stávky, za tri modré je to 38-násobok, za tri zelené už 138-násobok, no a napokon za tri červené parádny 888-násobok stávky.

Rozbite Jackpot

Nielen Persian Fortune, ale i Dragon's Luck, Vicky Ventura a väčšina slotov od Red Tiger obsahuje vedľajšiu hru o progresívne Jackpoty. Čím viac hráčov hrá tieto automaty, tým tieto zdieľané jackpoty rýchlejšie rastú. Ich hodnoty sú zobrazené v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote Daily Drop vidíte aj čas, dokedy určite padne. Tak čo, už roztáčate valce? 3x symboly Jackpotu a je váš!

Persian Fortune nemáme čo vytknúť

Nadchla vás naša recenzia Persian Fortune a naše tipy ako hrať automat? Dovolíme si predpokladať, že áno. Pretože tento slot ponúka hráčom všetko potrebné – dokonalý dizajn, oddychovú orientálnu hudbu, zábavu a hlavne bohaté možnosti na dosiahnutie zaujímavých výhier. Slot nájdete v slovenskom online kasíne Niké. Vyskúšať si ho môžete úplne zadarmo a aj na svojom smartfóne.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger