Laser Fruit

Laser Fruit


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Laser Fruit za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Alternatívne zábavné automaty
Dátum vydania: Apríl 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: Od 243 do 60 466 176
Výhernosť (RTP): 96,1%
Volatilita: Vysoká (5/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, expandujúce valce a riadky, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Toľko výherných možností sme ešte ani my na slote nevideli

Už ste sa stretli s automatom, ktorý ponúka hráčovi až 60 466 176 možnosti na výhru? Áno, to číslo ste prečítali správne. Takúto možnosť v sebe ukrýva online slot od spoločnosti Red Tiger nesúci názov Laser Fruit. Keďže je v tomto smere naozaj výnimočný a ojedinelý, nemohli sme ho vynechať ani z nášho rozsiahleho zoznamu recenzií automatových hier.

Akonáhle si Laser Fruit otvoríte, objaví sa pred vami 5 valcov a 3 riadky s rôznymi symbolmi ovocia a notoricky známymi prvkami starých automatov – Sedmičky, Zvonce a BAR-y. V základnej hre začínate s 243 možnosťami na dosiahnutie výhernej kombinácie. Tú získate vtedy, ak na prvých troch valcoch zľava vytočíte rovnaký symbol.

Za všetko môžu expandujúce valce a riadky

Najvyššiu hodnotu má symbol Sedmičky. Za desať Sedmičiek obdržíte 25-násobok stávky, čo nie je až tak ťažké vytočiť. Môže za to špeciálna vlastnosť slotu a tou sú expandujúce valce a riadky. Kedykoľvek počas hry sa totiž môže stať, že náhodný laser, ktorý prelietava pomedzi jednotlivé symboly, zastane na jednom mieste a rozšíri valec alebo riadok o jeden nový. A to buď smerom doprava, alebo smerom nahor. Ak sa po tomto momente objaví na automate výherná kombinácia, pripíše sa výhra na hráčske konto a všetko sa vráti späť do pôvodného stavu (5 valcov, 3 riadky). Toto pravidlo však neplatí v bonusovej hre s voľnými zatočeniami.

Nekončiaci rad freespinov

Na automate je v podstate iba jeden jediný bonusový symbol, no ten vás prevedie do prostredia s neuveriteľným počtom možností na dosiahnutie výherných kombinácii. Ide o Scatter symbol vyobrazený ako „Freespin“. Keď tento symbol vytočíte minimálne 3-krát, roztočí sa jeden obrovský valec posiaty číslami určujúcimi počet freespinov. Zvolené číslo znamená, koľko bezplatných spinov budete mať k dispozícii v hre s voľnými pretočeniami.

Freespinova hra je impozantná, pretože rozšírené valce či riadky v nej ostávajú zafixované až do úplného konca bonusovej hry. Navyše počas freespinovej hry môžete opätovne získať ďalšie freespiny, a to až 10-krát. Dajme si malý príklad. Po objavení 3 symbolov Scatter sme získali 17 freespinov. Keď už nám ostávali posledné tri, na automate sa objavili ďalšie 3 Scatter symboly, ktoré nám pridali ďalších 24 freespinov. Zafixované expandujúce riadky a valce spôsobili, že sme sa razom ocitli v hre s 233 280 možnosťami na výhru. A to už naozaj stálo za to. Nevieme si predstaviť, čo by sa dialo, keby sme točili valcami s maximálnym počtom.

Progresívne Jackpoty aj na Laser Fruit

Čo by to bol za automat od Red Tiger, keby v ňom chýbali obľúbené progresívne Jackpoty? Môžete byť pokojní, Laser Fruit podobne ako automat Totem Lightning či Persian Fortune nimi disponuje. Čím viac hráčov hrá automaty s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie rastú. Ich aktuálne hodnoty sú vyobrazené naľavo od valcov. A ako vyhrať vysnívaný jackpot? Treba na to len kus šťastia aby sa symboly Jackpotu zobrazili na valcoch.

Laser Fruit nájdete aj v kasíne Niké

Podarí sa vám dostať do hry s viac ako 60 miliónmi možností na výhru? Nebude to vôbec jednoduché, no pri správnej dávke šťastia by to mohlo vyjsť a ak by aj nie, skúste prekonať aspoň nás. Mať k dispozícii 233 280 možností na výhru bol neuveriteľný pocit, ktorý sa len ťažko opisuje. Online výherný automat Laser Fruit nájdete aj v slovenskom Svete Hier od Niké. Držíme vám palce.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger