Mamma Mia

Mamma Mia


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft

Vo všetkej tej záplave automatových hier je sem tam naozaj osviežujúce naraziť na kúsok, ktorý svojim spracovaním vybočuje z radu klasických titulov. A je naozaj veľmi príjemné, ak sa hra odlišuje od ostatných automatov práve humorom.

Online automat Mamma Mia má totiž osobitý štýl a stavil na zábavnú nôtu. Na svedomí ho má vtipná partička zo spoločnosti Betsoft s mierne odlišným pohľadom na to, ako by mali online hry hracie automaty vyzerať. Dodávame, že máme veľmi podobné preferencie.

Automat plný zábavy a s príbehom

Automat Mamma Mia má 5 valcov a vyhrať môžete až na 30 volitelných výherných líniách. Výherné kombinácie platia zľava doprava, vždy od prvého valca zľava. Toto je zatiaľ úplná klasika.

No hneď po spustení zistíte, že Mamma Mia si ide svojou vlastnou cestou. Napríklad aj tým, že má príbeh. Síce úplne jednoduchý, ale hneď má u nás bod k dobru. V príbehu úspešnú taliansku reštauráciu navštívi obávaný gastro-kritik. Je na vás, aby ste ho obslúžili tak, aby z reštaurácie odchádzal spokojný. Samozrejme gameplay je úplne jednoduchý a 90 % hry tvorí obyčajné točenie valcami. Zvyšok sú bonusové hry. Okrem príbehu ešte treba vyzdvihnúť vizuál. Grafika je skutočne slušná a karikované postavy sa vám budú páčiť. Je vidieť, že s touto hrou si niekto naozaj dal záležať.

Plný hrniec špecialít a bonusov

Zvýšiť výhru vám môžu pomôcť bonusové symboly. Tých je v online automatovej hre Mamma Mia viac.

Už klasický symbol Wild je tu spracovaný inak ako v iných hrách. Samozrejme funguje ako žolík a nahrádza chýbajúce symboly v nekompletných výherných líniách. Okrem toho však môže hráč urobiť z obyčajného Wild symbolu aj zamknutý Wild symbol. Stačí naň po dokončení spinu kliknúť (aj na viacero) a tento symbol ostane aj v ďalšom spine na svojom mieste. Môžete si tak ľahko dopomôcť k ďalšej výhre. Nie je to však zadarmo, podľa toho na koľko divokých symbolov kliknete sa vám úmerne zvyšuje výška stávky.

Scatter symbol má v hre Mamma Mia obrázok chrumkavej pizze. Ak sa vám ho podarí vytočiť 3 a viackrát kdekoľvek na valcoch, získavate voľné pretočenia. Ich počet závisí na tom koľko scatterov ste vytočili. Pri troch získavate 6 free spinov, ak 4 dostanete 9 pretočení zadarmo a ak sa na valcoch zjavilo 5 scatterov, máte k dispozícii až 12 voľných zatočení.

Ďalším bonusovým symbolom je symbol Klikni ma. Ak sa na valcoch zobrazí 3 a viackrát, dostávate sa do špeciálneho bonusového kola, kde si spod pokrievky vyberáte svoju výhru. Tá môže byť naozaj štedrá.

Ani to nie je všetko. Posledným bonusom je symbol Kritik. Ak na valcoch vytočíte minimálne 3 symboly jedálného lístka, spustíte špeciálny režim. Vašou úlohou je vybrať z ponuky jedál to pravé jedlo pre kritika. Ten následne zvolené jedlo ohodnotí v 4 kritériách, na ktorých závisí vaša výhra.

Automat Mamma Mia si určite zahrajte

Príbeh, super grafika a prepracované bonusy robia z automatu Mamma Mia ideálneho kandidáta na hru, ktorú by ste si raz mali určite zahrať. Ak sa vám však zdala naša recenzia až príliš oslavná, presvedčte sa na vlastnej koži v ponuke online automatov na eTIPOS.sk. Môžete si zahrať automat Mamma Mia zadarmo a skúsiť, či vás nadchne rovnako ako nás. Nemáte čo stratiť, poďte do toho.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft