Genie’s Fortune

Genie’s Fortune


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Rozprávkový automat
Dátum vydania: 04/2011
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30 voliteľných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,5%
Volatilita: Stredná
Jackpot: Áno
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Free spiny, bonusové minihry.

Neveríme, že existuje na svete jediný človek, ktorý by aspoň raz v živote nepomyslel na to, že pošúcha starú lampu, z ktorej sa ladne vysúka džin a medovým hlasom sa spýta čo si jeho jasnosť praje splniť. Nech už ste si želali čokoľvek, ak máte radi online automatové hry, nastal čas, aby sa vaše želania splnili.

Betsoft totiž oprášil starú rozprávku o džinovi, ktorý plní priania, a práve služobníka z lampy obsadil do hlavnej úlohy online hracieho automatu Genie’s Fortune. Ak už patríte medzi skúsenejších hráčov, určite viete čo môžete očakávať od online slotov od Betsoftu. Báječná atmosféra, 3D kreslená, silno štylizovaná grafika a bonusov viac ako môže byť vašich želaní.

Rozprávka tisíc a jedného otočenia na automate

Genie’s Fortune sa od štandardu automatových hier Betsoftu nijako nevymyká. Má všetko to, kvôli čomu ich jedna polovica hráčov zbožňuje, ale tiež všetky neduhy, ktoré druhá polovica nemôže vystáť. My však tieto kúsky s minimalistickým dejom máme radi. Aj v Genie’s Fortune sme sa kochali nádhernou grafikou, ktorá sa neobmedzuje len na jednoduché textúry symbolov, ale všetko je krásne vymodelované a dynamické. Na hracej ploche sa neustále niečo hýbe a veľakrát vás prekvapia milé detaily. Podobná charakteristika platí aj o hudbe a zvukoch. Od začiatku vás bude sprevádzať pravá orientálna muzika a každá výhra má tiež svoj vlastný zvuk.

Inak je všetko pri klasike. Online automat má 5 valcov s 3 riadkami a ľubovoľne voliteľný počet až 30 výherných línií. Ovládacie prvky sú štandardne rozmiestnené v dolnej časti obrazovky a výhry sa počítajú iba zľava. Potiaľto je všetko štandard. Ale kúzlo Betsoftu sa naplno prejaví až vtedy, keď sa začne jednať o bonusy automatovej hry. Tých je totiž tradične neúrekom.

Bonusy na želanie

Nestratiť sa v bonusoch v hre Genie’s Fortune nie je ľahké, pretože sa sypú niekedy doslova po každom kole. Betsoft nezostal nič dlžný svojej povesti a opäť nechal priechod svojej kreativite. Čakajú vás tak naozaj originálne bonusy, ktoré je radosť vytočiť.

Betsoft dokázal dať punc originality aj takému evergreenu, akým je Wild bonus. V Genie’s Fortune je Wild bonusom lietajúci koberec a tak ako v iných hrách, aj tu je jeho primárnou činnosťou nahrádzať symboly v potenciálne výherných líniách. Dokáže toho však viac. Ak ho vytočíte na prvom valci, teda úplne vľavo, koberec preletí celým riadkom, na ktorom sa objavil a všetky ostatné symboly v riadku nahradia náhodne vysoké výhry. Máte tak šancu získať až 3300 kreditov.

Ďalší veľmi podarený bonus je Click Me Crazy bonus. Ten sa aktivuje automaticky vtedy, ak na strednom valci a strednom riadku vytočíte symbol opice. V tom momente sa najbližšie štyri symboly, k symbolu opice zmenia na Click Me symboly a vašou úlohou je postupne si vyklikať čo najvyššiu čiastku. Treba si dať pozor na to, aby ste hneď na úvod nenarazili na skrytý symbol Collect, ktorý minihru ukončí a pripíše vám aktuálne nazbieranú výhru.

Scatter symbolom je truhlica s pokladom, a aby ste sa pomocou nej dostali do freespin módu, je potrebné vytočiť si ich na valcoch aspoň tri. Vtedy dostane 5 pretočení zadarmo. Za 4 symboly truhlice na valcoch dostanete 10 voľných spinov a za 5 truhlíc až 20 freespinov.

Nuž a posledným bonusom je mód Genie’s Fortune. Aby vám džin v minihre mohol splniť tri želania, musíte na aktívnej výhernej línii vytočiť tri symboly džinovej lampy. Akonáhle sa vám to podarí, presuniete sa do špeciálnej obrazovke, kde je vašou úlohou vybrať si tri zo šiestich želaní. Na výber máte bohatstvo (Wealth), slávu (Fame), lásku (Love), cestovanie (Travel), múdrosť (Wisdom) a zdravie (Health). Kliknutím na konkrétne želanie odhalíte výhru. Je len na vás a na šťastí, aby bola čo najvyššia.

Vyskúšajte Genie’s Fortune zadarmo

Online automat Genie’s Fortune vám určite odporúčame, najmä ak sa pri hraní chcete aj skutočne zabávať a nie len točiť valcami. Na začiatku môže pôsobiť automat trochu zmätočne, no netrvá dlho naladiť sa na jeho pravidlá a potom je to už len o vychutnávaní si zaujímavej hry. A keby sa vám predsa len zdal náročný, u nás si ho môžete natrénovať rovnako ako ďalšie hracie automaty zadarmo. Vyskúšajte, zabavte sa a môžete podráždiť služobníka z lampy. Oplatí sa to.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft