More Gold Diggin

More Gold Diggin


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft

Staré zlaté časy, povedia si mnohí keď započujú slová ako divoký západ, zlatá horúčka či Klondike. Pokiaľ ste aj vy vyrástli na westernoch, indiánoch a Clintovi Eastwoodovi, asi vo vás nový online automat More Gold Diggin, ktorý nájdete v online kasíne eTIPOS.sk, vyvolá príjemné nostalgické spomienky.

A aj keď skutočnosť nebola ani zďaleka taká romantická ako naše predstavy a filmy, príbehy z ďalekého západu Ameriky nás fascinujú dodnes. Na to stavil aj Betsoft a v jeho novom online automate sa to zlatom, rubínmi a inými drahými kameňmi len tak hemží.

V ryžovaní zlatiek nebudete sami. K dispozícii máte aj dvoch, rozumovo síce jednoduchších, no o to zábavnejších a priateľskejších, dobrodruhov. Jeb a Clyton vás budú sprevádzať celým hraním a podobne ako v Gonzo’s Quest alebo Rook’s Revenge budú reagovať na vaše počínanie si pri točení valcov.

Výhry prinášajú padajúce kamene

Teda vlastne, nie pri točení. Automat More Gold Diggin síce má 5 valcov, 3 riadky a 25 výherných línií, no valce sa v ňom netočia. Tak ako hrací automat Rook’s Revenge, aj tu skladáte výherné kombinácie s pomocou padajúcich kameňov. Veľmi podobný je aj systém vybuchujúcich výherných kombinácií. Jednoducho keď dosiahnete výhru, výherná kombinácia vybuchne a na jej miesto spadnú vyššie uložené kamene. Pre vás to znamená to, že nové kamene na novom riadku môžu vytvoriť ďalšie výherné kombinácie a vy tak zadarmo získate ďalšiu výhru. Navrch sa ešte po každom vybuchnutí línie zvyšuje násobiteľ výhry. V základnej hre sú až 4 stupne násobiteľa 1x po prvej výhre, 2x po druhej, 3x po tretej a 5x po každej ďalšej.

Súčasťou hry sú aj bonusové funkcie. Nie sú síce zvlášť originálne, ale pomáhajú zvýšiť šance na výhru a to sa počíta. Základným bonusom je Wild symbol. Jeho význam je rovnaký ako prakticky vo všetkých ostatných online automatoch. Funguje ako žolík a dopĺňa chýbajúce symboly vo výherných líniách.

Ďalšou špecialitou v More Gold Diggin je Free spin symbol. Ten má podobu sudu s dynamitom a pokiaľ sa zobrazí na prvých troch valcoch zľava, získate 3 voľné pretočenia. Možno sa vám to zdá málo, ale našťastie ostáva v platnosti pravidlo o vybuchujúcich výherných kombináciách, čím sa počet pretočení zadarmo môže zvýšiť. Navyše mení sa aj násobiteľ pri takýchto výhrach. Tentokrát sa pri jednotlivých výhrach násobí 3x, 6x, 9x a 15x. To už vedia byť slušné sumy na pripísanie.

Úžasný vizuál si vychutnáte aj zadarmo

Záverom by sme ešte chceli spomenúť vizuál hry. Je to hra od Betsoftu, takže si môžete byť istí, že grafika ale aj zvuky stoja za to. Betsoft odviedol opäť prvotriednu prácu a cesta za zlatom sa vám bude páčiť. Online automat je kompletne 3D, s dynamickými prvkami pozadia, takže počas celej doby hrania, budete mať pocit, že ste v živom svete. Jeb a Clyton sa pripomenú každú chvíľu.

Ak ste sa rozhodli automat More Gold Diggin skúsiť, nebudete ľutovať. Na internete si ho môžete zahrať aj zadarmo, po neobmedzene dlhú dobu. To sa hodí, môžete sa s hrou najskôr zoznámiť a až potom do nej investovať. V tomto prípade banovať určite nebudete. More Gold Diggin je skutočne zábavný.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Betsoft