Rooks Revenge

Rooks Revenge


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft

Pamätáte si ešte na rok 2012 a hystériu spôsobenú mayským kalendárom bez pokračovania? Koniec sveta síce „prekvapujúco“ nenastal, no jednému mayskému náčelníkovi sa predsa len podarilo zaujať a skutočne spôsobil aspoň malý tresk. Betsoft totiž práve v roku 2012 uviedol na trh jeden zo svojich najpopulárnejších automatov – Rooks Revenge.

Inšpirácia v Gonzo’s Quest sa nezaprie

Ak sa vám automatová hra Rooks Revenge bude zdať povedomá, nie ste sami. Inšpiráciu v kultovom automate Gonzo’s Quest od NETENTu zaprie len veľmi ťažko. Podobne ako v príbehu o slávnom conquistadorovi, aj v online automate Rooks Revenge ide o zlato. Logicky, veď mayské chrámy ho bývali plné. Na ceste k bohatstvu vás tentokrát sprevádza mayský náčelník Rook. Ten vám, podobne ako svojho času Gonzo bude celú hru spríjemňovať dynamickými reakciami na vaše hranie.

Autori neskopírovali len koncept hry, ale inšpirovali sa aj vizuálne. Aj v Rooks Revenge vás čaká krásna 3D grafika a špičkové zvuky. Pralesy, chrámy a zlaté masky, to všetko je vymodelované naozaj detailne, a ak si potrpíte na maličkostiach, bude sa vám Rook’s Revente páčiť. Zvuky a hudba tiež dobre zapadnú a veľmi pekne dokresľujú atmosféru pralesa a stavieb dávno stratenej civilizácie.

Samotný gameplay je klasika. Rooks Revenge je 5 valcový, 25 líniový automat s 3 hernými riadkami. Vašim cieľom je na niektorej z výherných línií, vytvoriť výhernú kombináciu, skladajúcu sa z minimálne 3 rovnakých symbolov. Samozrejme čím viac výherných kombinácií, tým viac zlatých mincí na vašom konte. V prípade, že vytočíte viac výherných kombinácií na jednej línii, získavate len sumu tej najvyššej. Ak však vytočíte výhernú kombináciu na viacerých výherných líniách, vaše výhry sa sčítavajú.

Padajúce kamene s parádnymi bonusmi

Aj v Rooks Revenge sa namiesto valcov „točia“ kamene, ktoré padajú na svoje pozície. Úplne rovnaký je aj kaskádovitý systém pri výherných kombináciách. Ak sa vám podarí zreťaziť 3 a viac výherných symbolov, tieto po pripísaní výhry vybuchnú a na ich miesto spadnú nové kamene. Tie samozrejme tiež môžu vytvoriť výhernú kombináciu. Je to vlastne také malé pretočenie zdarma, navyše s jedným veľmi príjemným bonusom.

Tým je postupne narastajúci násobiteľ výhry. Po zmiznutí prvej výhernej kombinácie sa už prípadná druhá výhra, násobí 2x, tretia 3x a každá ďalšia dokonca 5x. Dajú sa tak postupne nazbierať veľmi príjemné sumy. Skvelé však je, že tento bonus sa dá parádne skĺbiť s ďalšími bonusmi. Ak na valcoch 2,3 a 4 vytočíte 3 symboly Free spinov, získate voľné pretočenia, v ktorých sa násobiteľ ešte zvyšuje, konkrétne na 3x za prvú výhru, 6x za druhú, 9x za tretiu výhernú kombináciu a 15 krát za štvrtú výhru po sebe. Naozaj ide o veľké lákadlo a parádne bonusy.

Ani stúpajúcim násobiteľom však ešte všetky špeciality nekončia. Tradičným prvkom je aj v Rooks Revenge Wild symbol. Ten má funkciu žolíka a po jeho vytočení, v niektorej z výherných línií, dokáže nahradiť chýbajúci symbol a tak doplniť výhernú kombináciu.

Zahrajte si Rooks Revenge zadarmo v online kasíne

Online automat Rooks Revenge toho ponúka skutočne dosť, no vďaka svojej nenáročnosti je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Ak si ho však chcete najprv vyskúšať a neriskovať pritom žiadne peniaze, zahrajte si ho na internete zadarmo. Ak sa vám hra zapáči, môžete sa zaregistrovať v kasíne, využiť kvalitné kasínové bonusy a začať hrať aj s reálnymi peniazmi. Držíme palce, nech sú k vám mayskí bohovia štedrí.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft