Madder Scientist

Madder Scientist


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Klasický 3D hrací automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, respiny, bonusové hry

Pokiaľ ste na škole obľubovali chémiu, a s ňou spojené rôzne experimentovanie, online slot Madder Scientist z ponuky eTIPOS.sk kasína by sa vám mohol zapáčiť. Musíme však dodať, že autori tento automat poňali dosť v bláznivom duchu. Ústrednou postavou je totiž šialený ujo vedec s nemeckým prízvukom, ktorý sedí vo svojom laboratóriu priamo pred valcami a na niečom pracuje. Jeho experimenty vám však môžu priniesť slušné výhry.

Online hrací automat Madder Scientist, ktorý je produktom spoločnosti BETSOFT, je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 30 ľubovoľne zvolených výherných línii. Výherné kombinácia platia zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na jednej výhernej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že sú výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Ktorú bonusovú hru automatu si vyberiete?

Výherný automat Madder Scientist má v sebe zakomponovaných niekoľko bonusových funkcii, vďaka ktorým si môžete namiešať pestrý kokteil výhier.

Bonusová hra Click me – aktivuje sa po vytočení 3 symbolov kadičky, ktoré sa objavujú na valcoch 1, 3 a 5. Následne si vyberiete jednu a kliknete na ňu. To vám môže priniesť buď priamu výhru (max. 21-násobok stávky) alebo freespiny (max. 12). Na kadičky klikáte dovtedy, pokým sa na jednej z nich neobjaví nápis „collect“.

Bonusová hra s mrkvou – aktivuje sa po vytočení 3 symbolov mrkvy kdekoľvek na valcoch. Následne vyberiete dve kadičky, z ktorých ujo vedec namieša sérum a to aplikuje na mrkvu. Čím väčší účinok, tým vyššia výhra (max. 35-násobok stávky).

Bonusová hra Divoké prepínače – aktivuje sa po vytočení 3 symbolov prepínača kdekoľvek na valcoch, následne sa jeden náhodne vybraný valec premení na divoký. Keďže plní funkciu žolíka, nahrádza všetky chýbajúce symboly v potenciálne výhernej kombinácii. Obsahuje 5 spinov, pričom vytočenie ďalšieho prepínača znamená +1 spin.

Respin – po každom dotočení valcami si môžete vybrať jeden valec, s ktorým môžete opätovne točiť za vopred stanovený poplatok.

Namixujte si svoj výherný nápoj

Vďaka týmto všetkým bonusovým vlastnostiam je online hrací automat Madder Scientist mimoriadne akčný a pri vhodne zvolenej taktike sa môžete tešiť z pravidelných a pekných výhier. Stačí, ak sa na valcoch ukáže jeden z troch symbolov (mrkva, kadička, prepínač) a pomocou respinovej funkcie ich môžete mať veľmi rýchlo na konte 3, čo je cesta k bonusovým hrám. Vyberte sa na návštevu do laboratória bláznivého vedca prostredníctvom automatu Madder Scientist a namiešajte si svoju výhru. Alebo si u nás vyskúšajte aj iné hracia automaty zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft