Dr. Jekyll & Mr. Hyde

Dr. Jekyll & Mr. Hyde


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: 07/2014
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30 voliteľných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96.5%
Volatilita: Stredná
Jackpot: Áno
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, násobiteľ stávky, kumulujúci sa jackpot.

Netrúfame si odhadnúť koľkí z hráčov poznajú Roberta Louis Stevensona, no dovolíme si tipnúť, že jeho knihu Dr. Jekyll & Mr. Hyde pozná každý. A Betsoft urobil veľmi dobre, keď si toto zaujímavé dielo vzal ako ústrednú tému rovnomenného automatu.

Klasika od Betsoftu

Hry od Betsoftu rozdeľujú nielen hráčov, ale aj našu redakciu. Sú totiž naozaj špecifické. Nielen 3D kreslenou, výrazne štylizovanou grafikou, ale aj bonusmi, množstvom bonusov, tonami bonusov... Jednoducho online automaty od Betsoftu obsahujú toľko špeciálnych hier, že často ani netušíte čo ste si vytočili a do akej bonusovej hry ste sa dostali. Niekto to má rád, niekto nie, aj u nás je to tak pol na pol. Dôležité je napísať, že automat Dr Jekyll & Mr. Hyde z tohto štandardu nevybočuje, práve naopak, mohol by byť predvádzacím etalónom.

Graficky prepracovaný automat

Ale poďme poporiadku. Po zapnutí tejto hry vás okamžite poteší vizuál. Grafika, ale aj zvuky a celý ten detailný svet sú úžasné. Naozaj radosť hrať. Všetko je dynamické, reagujúce a prepracované do posledných detailov. Charaktery takisto majú svoje čaro a nie sú to len typicky ploché figúrky, bežne používané v iných automatoch. Ak sa pri točení valcami radi zabávate, budete spokojní a garantujeme vám, že sa vám od hrania nebude chcieť odísť.

Pod tým exkluzívnym pozlátkom sa skrýva najklasickejšia klasika. 5 valcov, 3 riadky a 30 voliteľných výherných línií. Ale to je asi tak všetko čo je na tomto automate obyčajné, akonáhle sa roztočia valce, dostanete sa do víru výhier a bonusov, z ktorého sa ťažko vystupuje.

Bonusy, bonusy a znova ďalšie bonusy

Bonusy má rád asi každý. Niekto tie bežné, jednoduché, niekto si zasa potrpí na kreativitu. Tí druhí sa budú v tomto online slote cítiť ako ryby vo vode. Aj keď, bez váhania sa priznávame, že už toho tu na nás bolo niekedy moc. Veď poďme poporiadku.

Wild symbol je bonus, ktorý nájdete azda v každom automate a nechýba ani tu. Nebol by to však Betsoft, keby to trochu nezamotal. A tak sú tu Wild bonusy hneď dva. Wild Hyde symbol, je taký ten klasický symbol, ktorý nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii. Môže však vytvoriť aj vlastnú výhernú kombináciu. Potom je tu však aj Logo symbol. To je špeciálny Wild symbol, ktorý funguje iba so symbolmi Dr. Jekylla a Mr. Hyda, tie vás dokážu dostať do iných bonusových minihier, takže, ak by náhodou na valcoch boli iba dva vyššie spomenuté symboly + jeden Logo symbol, získate bonusovú hru.

Bonusových hier je tu neúrekom. Začnime teda symbolymi Jekylla a Hyda. Ak vytočíte symbol Mr. Hyda na strednom valci, a zároveň sa na vedľajších valcoch (2 a 4) v rovnakom riadku objaví modrý elixír, získate špeciálny bonus, ktorý vašu aktuálnu stávku vynásobí násobkom v rozmedzí x5 až x20. Podobný mechanizmus funguje aj s Jekyllom, akurát že musíte vedľa jeho symbolu vytočiť červený elixír. Ak sa podarí, bonus je váš, tentokrát však s iným výsledkom. Po spustení bonusu sa všetky symboly na valcoch roztrasú a náhodne si vymenia miesta. Po ich ustálení na nových miestach tak môžu vzniknúť výherné kombinácie na nových výherných líniách.

Počas hrania, si v strede obrazovky pod valcom môžete všimnúť tubus s červeným elixírom. Je to dôležitý údaj o tom, ako blízko ste k freespinom. Mechanizmus získania voľných pretočení totiž funguje tak, že musíte naplniť tubus červenou tekutinou. Tubus sa doplní malou dávkou vždy vtedy, keď sa kdekoľvek na valci zobrazí banka s červeným elixírom. Úplné naplnenie nastane po 10 doplneniach a v tom momente sa spustia voľné spiny. Ich počet závisí na tom, ako rýchlo sa naplní tubus, tentokrát modrým elixírom. Stačí 5 krát vytočiť na valcoch banku s modrou tekutinou a freespiny sa končia. Prechody z jedného módu do druhého sú veľmi pekne spracované do animácie, takže vždy vidíte, ako sa najprv Jekyll napije červeného elixíru a po skončení freespinov zasa Hyde vypije modrý.

Úplne najviac sme si však obľúbili Frenzy bonus. „Šialený“ bonus sa aktivuje pri určitom rozostavení symbolov na hracích valcoch. Na valci číslo 2 musí byť prítomný symbol Mr. Hyda, na valci 3 musíte vytočiť symbol Loga a na valci číslo 4, musí byť opäť zobrazený Mr. Hyde. Keď sa to podarí, začína pravá zábava a skutočná minihra. Prevtelíte sa do Mr. Hyda a klikaním na smerové šípky určujete smer, ktorým sa Hyde bude túlať ulicami Londýna. Počas svojej „prechádzky“ Hyde blúdi, kradne a stretáva sa s políciou, takže ide o naozaj adrenalínovú záležitosť. Hlavnou výhrou tohto bonusu môže byť až 66 násobok pôvodnej stávky. Dôležitým herným prvkom je prechádzanie okolo spiacich policajtov. Skončíte vtedy, ak narazíte na policajta, ktorý nespí.

Posledným (sľubujeme) bonusom je Potions bonus, alebo takzvané miešanie elixírov. Je to ekvivalent predchádzajúceho bonusu, akurát symboly Mr. Hyda vymeňte za Dr. Jekylla a medzi ne opäť dosaďte symbol Loga. Po spustení tejto minihry je vašou úlohou v čo najkratšom čase zvoliť 6 správnych ingrediencií na namiešanie správneho séra. Dajte si však pozor, na čase naozaj záleží. Vysokú výhru dostanete len ak budete naozaj rýchly.

Zahrajte si online slot Dr. Jekyll & Mr. Hyde zadarmo

Sami vidíte, že sme neklamali a online automat s doktorom Jekyllom a pánom Hydom má čo ponúknuť. Minimálne na začiatku však dokáže byť naozaj neprehľadný, tak v tomto prípade neskúšajte hrať na viacerých automatoch naraz. A nebude žiadnou hanbou, ak si ho najprv vyskúšate zadarmo. Odvážte sa do uličiek temného Londýna a prineste si odtiaľ nejakú peknú výhru.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft