7th Heaven

7th Heaven


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Klasické výherné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 18
Výhernosť (RTP): 96.92%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, Autoplay

Jednoduchý online automat

Keď sa povie Betsoft, ako prvé vám napadne výherný automat s prepracovaným 3D vizuálom, melódiou a hlavne množstvom nevšedných bonusov. Na toto sme si všetci zvykli. Ale vývojári z vyššie spomínanej spoločnosti vytvorili vskutku nevšedný počin a vytvorili úplne jednoduchý online slot, ktorý celé toto popiera. Vznikla čisto nenáročná klasika s názvom 7th Heaven.

Nevšedná symbolika sedmičky

V kresťanskej symbolike predstavuje sedmička stav (ú)plnosti. Pre iných je sedmička pre zmenu šťastné číslo. Chcú nám týmto vývojári ukázať, že tento výherný automat je vo svojej jednoduchosti úplný, resp. plne dokonalý? Alebo pre nejakého šťastlivca môže byť výherný a šťastný? Poďme sa na to bližšie pozrieť.

Tento výherný klasický online slot je 5-válcový a 3-riadkový s 18 nastaviteľnými výhernými líniami a jednoduchou grafikou, ktorá dokáže spríjemniť náročný deň. Nastavíte si hodnotu stávky na líniu a počet línií a točíte. Prípadne, ak sa vám od vyčerpania nechce točiť, použite funkciu Autoplay.

Sedmičku máte na každom kroku. Sedem obyčajných klasických symbolov, ktoré nemajú hlbší význam. Medzi tieto symboly patrí Višňa, Zvonček, BAR a srdce, pika, kríž, a káro. Potom sú tu ešte modré, červené, alebo zelené Sedmičky. Na to, aby ste zložili výhernú kombináciu, musia symboly začínať na prvom valci a neprerušovane pokračovať zľava doprava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej výhernej línii, platí tá najvyššia. Výhry z viacerých kombinácií sa sčítavajú. Toľko klasiky.

Wild symbol tvorí veľké, fialové písmeno W. Má klasickú funkciu a náhrádza chýbajúci symbol vo výhernej kombinácií. Zobrazuje sa len na 2., 3. a 4. valci. Výhru z výhernej línie zloženú zo Sedmičiek, ktorej súčasťou je aj Wild symbol, zdvojnásobuje.

Dá sa tvrdiť, že Scatter symboly sú dva. Medzi ne patrí sedem rôznofarebných diamantov. Ak ich vytočíte aspoň tri, spustíte Diamantovú párty a získavate 7 voľných pretočení. Počas Diamantovej párty sa vyplácajú väčšie výhry. Druhým je Suit symbol. Ak sa zobrazia tri, máte možnosť roztočiť Color Wheel a zvoliť si bonusový symbol. Ten vás náhodne obdaruje od 7 do 12 voľnými pretočeniami. Vybraný symbol vám počas freespinov znásobuje výhry. Samozrejme pokiaľ je opäť vytočený.

Vytočte si vaše nebeské Sedmičky na automate úplne zadarmo

Čo myslíte, presvedčil vás Betsoft o tom, že tejto hre nič nechýba? Výherný automat 7th Heaven je určený hráčom, ktorý nehľadajú automat s náročnou grafikou, komplikovanými funkciami a množstvom symbolov a bonusov. Aj keď nie je náročný na pochopenie, hru si vyskúšajte najskôr zadarmo. Prajeme veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft