Fruit Zen

Fruit Zen


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Ovocný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10 (voliteľné, obojsmerné)
Výhernosť (RTP): 95,96%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol / expandujúci wild symbol, freespiny

výherné automaty s ovocnou tematikou fádne a otrepané? Záleží od uhla pohľadu. Niektorí hráči si ich aj dnes veľmi radi zahrajú a zaspomínajú tak na svoje začiatky, iní zase obľubujú tie modernejšie, v ktorých sú zakomponované rôzne filmové trháky či počítačové hry.

Špičková 3D grafika od BETSOFTu

Spoločnosť BETSOFT má vo svojom portfóliu stovky kasínových hier, ktoré sú graficky na veľmi dobrej úrovni. Možno sa vám už dostali pod ruku online sloty ako More Gold Diggin, Aztec Treasures či Rooks Revenge a ak áno, určite nám dáte za pravdu, že tieto hry ponúkajú kopec zábavy, dobrodružstva a zaujímavých 3D animácii.

Vývojári z BETSOFTu však nezabúdajú ani na klasiku spomedzi všetkých online hracích automatov a tým sú bezpochyby ovocné sloty. Svoje majstrovstvo demonštrovali aj vo výhernom online automate s názvom Fruit Zen, ktorý sme našli v ponuke eTIPOS.sk kasína. Tento slot je vsadený do panorámy vlniacej sa morskej hladiny pri východe slnka a všetky symboly na valcoch sú zobrazené v 3D prevedení, čo dodáva automatu naozaj atraktívny lesk.

Fruit Zen pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 výherných línii. Tie si môžete nastaviť ľubovoľne podľa seba (1, 3, 5, 7, 9 a 10). Čo je pecka, výherné kombinácie platia klasicky zľava doprava, ale aj zprava doľava. Musia však začínať na prvom valci zľava alebo na prvom valci zprava, a symboly musia byť v neprerušovanom slede. V prípade viacerých výherných kombinácií na tej istej línii platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, hodnota výhier sa sčítava.

Expandujúci Wild symbol s voľným pretočením

Klasické symboly ovocia (čerešňa, malina, slivka, melón, hrozno, citrón, jablko) sú na valcoch doplnené aj o symboly loga samotnej hry, čo je Wild symbol. Objavuje sa na valcoch 2, 3 a 4 a má viacero funkcií. Okrem toho, že ako žolík nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii, expanduje po celom valci. To znamená, že celý valec sa zmení na divoký a zablokuje sa. Následne sa spustí 1 freespin s už zablokovaným divokým valcom, z čoho môže rezultovať zisk výhernej kombinácie. Počas tohto točenia zadarmo je možné získať ďalší a ďalší freespin.

Ak sa vám nechce jednotlivé pretočenia vyklikávať, valce sa po zakliknutí tlačidla „autoplay“ budú točiť automaticky. Netrpezliví hráči určite ocenia funkciu „turboplay“ (v nastaveniach hry), ktorá má za následok expresnejšie točenie valcami.

Za vyskúšanie nič nedáte

Online hrací automat Fruit Zen nás veľmi očaril, za čo mohla prepracovaná animovaná grafika, ktorá na nás pôsobila priam až hypnotizujúco. Musíme však priznať, že po určitom čase sme sa začali nudiť. Hra je možno až príliš jednoduchá. Vyskúšajte si ho aj vy zadarmo a uvidíme, či s nami budete súhlasiť alebo si Fruit Zen pripnete do obľúbených záložiek.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft