2 Million B.C.

2 Million B.C.


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné výherné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 91,94%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, bonusové hry

Vtipné praveké dobrodružstvo na valcoch

Väčšiu zábavu, akú ponúka online slot 2 Million B.C., ste dlho nezažili. Výherný automat, ktorý malo dlho v ponuke eTIPOS.sk online casino je plný vtipných momentov, kde ústrednou postavou je praveký chlapík. Poskakuje, tancuje, tlieska, zíva, no skrátka snaží sa vás vyhecovať k zisku parádnych výhier. Autori hier z Betsoftu sa s touto historickou témou dokonale vyhrali, a tak vďaka prepracovaným 3D animáciám vám všetko na tomto slote príde ako skutočné. Navyše v ňom nájdete aj niekoľko štedrých bonusov.

Hrací automat 2 Million B.C. je zostavený z 5 valcov, 3 riadkov a 30 výherných línií, ktorých počet si ľubovoľne zvolíte podľa seba. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusové hry vás odmenia aj zabavia

Na to, aby tento slot nebol len o zábave, ale aj o pekných výhrach, slúži niekoľko bonusov. Klasický Wild symbol na valcoch nenájdete, avšak verte nám, nebude vám to prekážať. Valce totiž obsahujú Scatter symbol v podobe ikonky ohniska, prostredníctvom ktorého sa môžete dopracovať k bonusovej hre s voľnými pretočeniami. Za 3 symboly Scatter kdekoľvek na valcoch získate 4 freespiny, za 4 dostanete 12 a za 5 dokonca až 20 freespinov. Počas freespinovej hry je možné získať opätovne ďalšie voľné pretočenia.

Automat disponuje ďalšími dvoma bonusovými nadstavbami. V tej prvej bude praveký chlapík útočiť na nebezpečného šabľozubého tigra. Túto hru aktivujete vtedy, ak získate 3 symboly žaluďa, ktoré zbierate počas hry. Akonáhle dosiahnete tento počet, vašou úlohou bude žaluďom omráčiť tigra, čo vedie k zisku bonusovej výhry.

Druhá bonusová hra prináša oveľa väčšiu zábavu aj výhry. Aktivuje sa vtedy, ak v rámci výhernej línie vytočíte 3 symboly diamantu. Vašou úlohou bude prekabátiť spiaceho šabľozubého tigra a získať diamant spopod jeho pazúrov. Vybrať si môžete z troch taktík. Buď sa k tigrovi budete potichučky zakrádať, alebo spevom odpútate jeho pozornosť, alebo ho napadnete. Hocijaká zvolená taktika vám prinesie atraktívnu bonusovú odmenu.

Automat obsahuje aj obľúbenú funkciu autoplay, no chvíľu nám trvalo pokým sme ju na hracej ploche našli. Tlačidlo sa totiž nenachádza klasicky na spodnej lište automatu, ale v ľavom hornom roku v podobe listu, hneď pod možnosťou zapnutia / vypnutia zvuku.

Slot 2 Million B.C. v online kasíne aj zadarmo

Slot 2 Million B.C. nás veľmi očaril. A to nielen svojím dokonalým 3D prevedením a rôznymi zvukovými efektmi, ale aj štedrou bonusovou štruktúrou. Pravekého chlapíka a jeho vtipné kúsky si ihneď zamilujete. Zahrajte si ho aj vy v online kasíne, alebo vyskúšajte ďalšie výherné automaty zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft