Pinocchio

Pinocchio


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Rozprávkové hracie automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15
Výhernosť (RTP): 96,53%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, bonusové hry, multiplikátor výhier

Pinocchio už aj na výhernom automate

Kto by nepoznal legendárnu postavičku menom Pinocchio? Populárnu drevenú bábku z knihy Carla Collodiho nájdeme už aj na hracom automate. Základom online výherného automatu Pinocchio je dielňa chudobného stolára Geppetta, ktorý ako z rozprávky vieme, nemohol mať deti a tak si z dreva vystrúhal dreveného chlapca.

Pinocchia na valcoch má na svedomí spoločnosť BETSOFT, ktorá je známa rôznymi dobrodružnými a rozprávkovými online kasínovými hrami. Jej výtvory sú dokonale graficky spracované a všetko vyzerá skutočne. To platí aj pri online slote Pinocchio.

Online automatová hra je vyskladaná je z 5 valcov, 3 riadkov a nastaviť si môžete maximálne 15 výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede doprava. V prípade viacerých výherných kombinácii na jednej výhernej línii platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sa zobrazia výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Symbol Geppetta je Scatter symbolom a objavuje sa na 1., 3. a 5 valci. Pokiaľ sa však zobrazí na strednom valci, zmení sa na symbol zvitku Wild. Ten následne spustí freespin a môže vytvoriť výhernú kombináciu. Týmto spôsobom sa postupne presúva k prvému valcu naľavo, až kým úplne nezmizne.

Dva svety základnej hry a ďalšie dve bonusové hry

Základná hra Geppettova dielňa pozostáva z dvoch herných režimov – Pinocchio/Skutočný chlapec a Pinocchio/Drevený chlapec. V týchto režimoch zbierate opačné symboly, aby ste sa prepli do druhého režimu. Napríklad ak ste v režime Dreveného chlapca, zbierate symboly Skutočného chlapca. Pokiaľ ich máte na konte 5, hra sa preklopí do režimu Skutočného chlapca. Tento symbol má na valcoch aj funkciu Divokého symbolu, teda plní funkciu žolíka. V režime Skutočného chlapca zase zbierate symboly Dreveného chlapca a po zisku 5 symbolov sa presuniete späť do režimu Dreveného chlapca.

Bonusová hra Javisko

Ak nazbierate 10 symbolov Povozu, hra sa zmení na „Javisko“ v bábkovom divadle, kde máte k dispozícii 8 pretočení. Symbol povozu je v tejto bonusovej hre Scatter symbolom a ak sa objaví na strednom valci, celý valec sa stane divokým (symbol zvitku Wild) a zostane zablokovaný. Zvyšné valce sa 5-krát zadarmo roztočia a všetky dosiahnuté výhry sú zdvojnásobené.

Bonusová hra Trieda

Ak nazbierate 10 symbolov Kníh, hra sa zmení na „Triedu“, kde máte k dispozícii 8 pretočení. Symbol Kníh je v tejto bonusovej hre Scatter symbolom a zobrazuje sa na valcoch 1, 3 a 5. Pokiaľ sa vám ho podarí vytočiť, aktivujete freespiny, kde sa symbol zvitku Wild pohybuje po valci, na ktorom sa zobrazil. Každý jeho pohyb zhora nadol znamená voľné pretočenie, čo môže viesť k vzniku výherných kombinácii. Rovnako ako pri bonusovej hre „Javisko“, aj tu sú všetky výhry zdvojnásobené.

Bonusy, bonusy, všade samé bonusy

Ak sa vám z týchto bonusových vlastností online hracieho automatu Pinocchio ešte nezačala točiť hlava, je tu ešte jedna zaujímavá vecička. Môžete sa dostať do situácie, že ste vytočili 4x rovnaký symbol, avšak v prerušovanom slede. V takýchto prípadoch sa na automate môže náhodne objaviť víla, aby bezplatne roztočila valcom, na ktorom chýba požadovaný 5 výherný symbol. Objavuje sa však len pri valcoch 1, 2 alebo 3.

Okrem toho je možné každú výhru zdvojnásobiť, a to po kliknutí tlačidla Double Up, kde je vašou úlohou uhádnuť, či na minci padne hlava alebo znak.

Dosť bolo slov, zahrajte si slot Pinocchio v online kasíne

Tak ako väčšina automatových hier od BETSOFTu, aj Pinocchio je zábavný, skvele spracovaný v 3D grafike a bohatý na zaujímavé bonusové prvky. Po prečítaní tejto recenzie sa vám možno bude zdať, že ste sa v ňom už teraz stratili, no po pár minútach hrania určite všetko pochopíte. Vyskúšajte si ho v online kasíne eTIPOS.sk. Stojí naozaj za to.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft