Take the Bank

Take the Bank


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Hraj výherný automat Take the Bank za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania: Október 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 75
Výhernosť (RTP): 96,08%
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Pohybujúce sa Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, možnosť zakúpenia freespinov, automatická hra

Lúpež vášho života

Zdá sa, že hry založené na zločine sú medzi hráčmi čoraz populárnejšie. Dôkazom sú napríklad aj automaty Break Da Bank Again či The SlotFather Part II. Naša dnešná recenzia online slotu Take the Bank sa tiež točí okolo dobrodružstva s lúpežnou tematikou. A keďže za všetkými veľkými lúpežami v histórii je kopec dôkladnej práce a plánovania, tím vývojárov zo spoločnosti Betsoft naplánoval automat Take the Bank do posledného detailu.

Online automat Take the Bank disponuje až 75 výhernými líniami. Na 5 valcoch a 4 riadkoch sa objavujú hromady drahocenností v podobe diamantov, zlatých tehličiek, bankoviek a ďalších tematických symbolov. Výherné kombinácie platia zľava doprava, musia začínať na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať opačným smerom. Pokiaľ vytočíte viacero výherných kombinácií na niekoľko výherných líniách, všetky výhry sa automaticky sčítajú.

Nečakajte na freespiny, kúpte si ich

Take the Bank je bláznivý výherný automat s prepracovanou 3D grafikou a kvalitným soundtrackom. Stanete sa svedkom veľkolepej bankovej lúpeže a stretu policajtov so zlodejmi. A vy z ich konfrontácie môžete vyťažiť skvelé výhry. Autori z Betsoftu do hry ukryli hneď niekoľko zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií:

  • Wild symbol - divoký symbol vyobrazený ako lupič, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, ale až po každom 10. spine
  • Symbol bomby – je časovač umiestnený napravo dole od valcov. Všetky vytočené Wild symboly počas 10 spinov zostanú zafixované na svojom mieste a premenia sa na menšie bomby. Keď časovač ukáže 0, všetky bomby na valcoch vybuchnú a zmenia sa na Wild symboly.
  • Scatter symbol – policajné auto aktivujúce 15 freespinov, ktoré sa objavuje na druhom, treťom a štvrtom valci. Režim 15 voľných pretočení sa hrá s 5, 7 alebo 10 Wild symbolmi, ktoré sa po každom freespine presúvajú náhodným spôsobom a rôznymi smermi po celom automate.
  • Kupovanie bonusových hier – za poplatok je možné si bonusovú hru s voľnými pretočeniami kúpiť. 15 freespinov s 5 Wild symbolmi stojí 27-násobok aktuálnej stávky, 15 freespinov so 7 Wild symbolmi stojí 50-násobok aktuálnej stávky a 15 freespinov s 10 Wild symbolmi stojí 90-násobok aktuálnej stávky.

Na eTipos.sk aj progresívne Jackpoty

Pokiaľ hrávate automaty v kasíne eTipos.sk, v tejto hre sa môžete tešiť aj na platformové progresívne Jackpoty. Hodnoty všetkých – Gold, Silver, Bronze – vidíte priamo nad valcami. Vyhrať Jackpot môže ktorýkoľvek hráč bez ohľadu na výšku aktuálnej stávky.

Hoci banková lúpež nie je na automatoch žiadnou prevratnou témou, hra Take the Bank posúva tento koncept na novú úroveň. Ponúka to najlepšie z vizuálneho a zvukového hľadiska, sprevádza ju množstvo nečakaných zvratov a zaujímavých funkcií. Tento dobrodružný automat si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo na ecasino.etipos.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft