Good Girl, Bad Girl

Good Girl, Bad Girl


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: BETSOFT
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15
Výhernosť (RTP): 97,79%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symbol, násobiteľ výhier, voľné pretočenia, bonusové hry, progresívny jackpot, Gamble (Risk)

Online hrací automat Good Girl, Bad Girl z ponuky online kasína eTipos.sk má medzi hráčmi svojich fanúšikov, ale i neprajníkov. Dôvodom je fakt, že tento slot od spoločnosti BETSOFT ponúka tri herné režimy a celú radu bonusových funkcií. Tieto atribúty mnohí hráči vyhľadávajú, no iní sa v nich veľmi rýchlo stratia a radšej si zapnú jednoduchšiu hru.

Skúste si všetky 3 režimy

Na začiatku si musíte zvoliť, či sa postavíte na stranu dobrého Anjela alebo radšej dáte prednosť pekelnej Diablici. V prvom prípade platia výherné kombinácie zľava doprava, v tom druhom zprava doľava. Pokiaľ by ste mali dilemu pri výbere jednej z dám, hrať môžete na oboch stranách zároveň (ide o duálny režim - výherné kombinácie v ňom platia v oboch smeroch), no poplatok za jedno pretočenie valcami je vtedy vyšší. Symboly sa točia na 5 valcoch, 3 riadkoch a vyhrať sa dá na maximálne 15 líniách. Obe dámy, ktoré poletujú pri valcoch v rajcovných kostýmoch, ponúkajú hráčovi niekoľko možností na vysoké výhry.

Pozor, aby sa vám z bonusov nezatočila hlava

Divoké symboly sú tu dva. Plnia funkciu žolíka, čiže nahrádzajú chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Na strane dobra je to symbol svätožiary, na strane zla zase symbol trojzubca. Po vytočení sa zmenia na divoké a okrem toho v sebe ukrývajú náhodný násobiteľ výhier. Symbol svätožiary sa objavuje na 1., 2. a 3 valci a jeho násobiteľ je buď 1x, alebo 2x. Symbol trojzubca sa vyskytuje na 3., 4. a 5 valci a jeho násobiteľ sa pohybuje v rozsahu od 1x – 4x. Áno, tá Diablica ponúka čertovsky vyššie výhry, no nie sú zase až také časté.

Spojenie týchto dvoch Wild symbolov aktivuje bonusovú hru „Click Me“ a to v tom prípade, ak sa objavia vedľa seba kdekoľvek na valcoch. V tejto bonusovej hre sú 4 kolá, v ktorých si vyberáte darčekové škatule. Každá z nich obsahuje rôzne prémie – malé, stredné i veľké. Je však medzi nimi jedna označená ako „collect“, čo znamená koniec a návrat k valcom.

Medzi symbolmi sa objavuje aj Money Wheel Bonus, ktorý je Scatter symbolom a označiť ho môžeme aj ako Koleso šťastia. Objavuje sa na valcoch č. 1, 3 a 5. V prípade, že sa vám ho podarí vytočiť 3-krát, presuniete sa do bonusového kola s okamžitými výhrami, voľnými pretočeniami alebo Progresívnym Jackpotom (ten je možné získať iba pri stávke s najvyšším možným vkladom). Kolesá sú dve, podľa toho, aký herný režim (Anjel - Diablica) ste si zvolili. Diablica vám síce ponúka vyššie výhry, no na jej kolese sa točia aj nuly, ktoré u Anjela nenájdete. Ak hráte v duálnom režime, koleso šťastia si vyberáte.

Ešte sa vám z tých všetkých bonusov netočí hlava? Nebojte sa, sme na konci. Posledným benefitom automatu Good Girl, Bad Girl je obľúbená funkcia násobenia výhier – Double Up alebo ak chcete Gamble (Risk). Vašou úlohou si je vybrať medzi Anjelom a Diablicou. Buď na minci padne „dobro“ alebo „zlo“. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny stratu a návrat k valcom.

Kliknite na hru a vyhrávajte na strane dobra i zla

Celá hra je na vysokej grafickej úrovni a jednotlivé úkony sú sprevádzané prepracovanými 3D animáciami a zvukmi. Naozaj skvelá práca od vývojárov.

Tak čo, lákajú vás všetky spomenuté bonusy online hracieho automatu Good Girl, Bad Girl? Pokiaľ ste prikývli, nech sa páči, vyskúšajte si ho kľudne aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft