Guns N’ Roses

Guns N’ Roses


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt

Axl Rose, Slash, Izzy Stradlin, hovoria vám niečo tieto mená? Pokiaľ sa vám aspoň pri jednom z nich rozbúcha srdce v rytme hard rocku a máte chuť rozbiť nejakú gitaru, je online hrací automat Guns N’ Roses stvorený presne pre vás. Legendárna zostava dostala od NETENTu svoju vlastnú online hru. NETENT vyťažil z Guns N’ Roses maximum a ak máte túto hudobnú skupinu radi, budete sa kráľovsky baviť.

Už keď sa na začiatku rozozvučia tóny Welcome to the Jungle, budete presne tam, kde vás autori chceli mať a to sa dobrodružstvo iba začína. Tie najväčšie hity v nadupanom playliste sa vám budú pri hraní striedať a dokážu dať grády aj obyčajnému točeniu valcov.

Zbrane a ruže na točiacich sa valcoch

Hudba nie je jedinou zložkou na úrovni. Grafika a celkovo vizuál hry sú parádne. Je jasné, že ikonické logo Guns N’ Roses tu číha na každom kroku, ale aj ďalšie symboly sú spracované kvalitne. A pod valcami skáčuce publikum, ktoré mohutne oslavuje každú vašu výhru, nás fakt dostalo.

Poďme k samotnej hre. Guns N’ Roses je 5 valcový výherný automat s troma riadkami a 20 fixnými výhernými líniami. Výherné kombinácie sa počítajú výhradne zľava doprava. Potiaľto klasika, s ktorou sa stretávate dennodenne. Ale koncert začína vo chvíli keď nastupujú špeciálne funkcie.

Nadupané turné bonusov, špeciálnych módov a minihier

Bonusových hier a špecialitiek si na vás autori nachystali nadpriemerné množstvo. Stálicou je Wild symbol, žolík, ktorý dokáže nahradiť chýbajúci symbol a doplniť výhernú líniu. V online automate Guns N’ Roses sa však obyčajný Wild symbol mení na expandujúci Wild symbol a dáva vám tak šance vyhrať aj na ďalších dvoch riadkoch.

Okrem tejto povinnej jazdy na vás čakajú aj nápaditejšie prekvapenia. Medzi tie najpríjemnejšie patria náhodné funkcie počas hry. Ide o trojicu špeciálnych módov, ktoré sa, ako už z názvu vyplýva, aktivujú náhodne počas klasického točenia valcami.

Prvou z trojice funkcií je Legend Spins. Po jej aktivácii získavate tri pretočenia zadarmo. Počas týchto pretočení, dochádza k zastaveniu a zmene niektorých valcov na Stacked Wild valce. Stacked Wild je valec, ktorý má na všetkých troch riadkoch Wild symboly. Pri prvom pretočení je Stacked Wild valec číslo 3, pri druhom pretočení sú to valce 1 a 5 a pri treťom pretočení, zostanú stáť valce 2 a 4. Šanca na vysoké výhry v tomto režime je naozaj extrémna.

Druhou náhodnou funkciou je mód Appetite for Destruction Wild. Po aktivácii sa ešte pred roztočením zjaví na ploche valcov kríž zložený z Wild symbolov, ktorý sa následne roztočí. Po zastavení valcov sa môže kríž zobraziť na valcoch celý, alebo bude viditeľná iba jeho časť. Tieto Wild symboly opäť zvyšujú šance na vytvorenie výhernej línie.

Treťou náhodnou funkciou je Násobiteľ Solo. Táto funkcia vám pridelí náhodný násobiteľ, ktorý vám vo výhernej línii zvyšuje výhry hodnotami x4 až x10. Po aktivácii Solo násobiteľa vždy vyhráva iba jeden konkrétny symbol, no ten sa vďaka Expanding Wild symbolom môže vyskytovať vo viacerých stávkových líniách. Následne sa všetky výhry z daného kola vynásobia prideleným násobiteľom.

Prídavok pre verných fanúšikov

Týmito špeciálnymi funkciami však pieseň ani zďaleka nekončí. Nič totiž nemusíte nechávať na náhodu a k bonusom sa dá dostať aj ich prostým vytočením na valcoch. Funkciu Bonus môžete vytočiť na valcoch 1, 3 a 5 a následne sa opäť dostanete do špeciálneho módu, kde získate jednu z troch bonusových funkcií Encore Free Spins, Crowd-Pleaser Bonus Game alebo priamu peňažnú výhru.

Encore Free Spins bonus vám okamžite aktivuje 10 pretočení zdarma. Počas týchto desiatich spinov sa však vždy jeden z valcov 2, 3 alebo 4 zmení na Stacked Wild valec a následne sa všetky symboly na ňom chovajú ako Wild symboly.

Crowd-Pleaser Bonus vás vezme do obrazovky s jednoduchou pick & click hrou. Vašou úlohou je vyberať si z ponuky tak, aby vás výška celkovej sumy dostala do ďalšej úrovne na zobrazenom Crowd Metri. Celkovo sú prichystané až 3 úrovne s naozaj veľmi zaujímavými čiastkami.

Hra vo forme rockového koncertu zadarmo

Uff, je toho naozaj dosť a nám už zostáva iba záverečné sólo, aby sme hru zhodnotili. Nebudeme sa vykrúcať, online výherný automat Guns N’ Roses nás veľmi bavil. Točiť valcami v doprovode peciek ako November Rain, Paradise City alebo už spomínanej Welcome to the Jungle má neopakovateľnú atmosféru.

Ak si chcete zahrať, odporúčame vám najskôr vyskúšať si automat Guns N’ Roses zadarmo. Aj keď už nepatríte k začiatočníkom, pri takto komplexných hrách je dobré najskôr sa zoznámiť. A zoznamovanie bez straty peňazí, je v tomto prípade výrazne príjemnejšie. Potom to však určite rozbaľte naplno, snáď k vám budú Axl a jeho kompánia štedrí.

Hudobné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt