Motörhead

Motörhead


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt

Ak ešte patríte do starej školy a vašou životnou filozofiou sú sex, drogy a rock’n’roll (a hazard samozrejme), online automat Motörhead bude vašej krvnej skupine veľmi blízky. Vlastne tak, ako aj samotná skupina Motörhead, ktorá aj po smrti svojho frontmana Lemmyho Kilmistera ostáva nehynúcou legendou Hard Rocku, metalu a rock’n’rollu.

Motörhead je pojem a NETENT si vie veľmi dobre spočítať, ktorej skupine venuje ďalší zo svojich online automatov. Po automate Guns’n’Roses a hre Jimi Hendrix tu tak máme už tretí stroj, ktorý okrem hráčskej vášne pohladí aj vaše ušné bubienky. Teda ak si trúfate vymeniť dnes populárnych uplakaných popíkových chlapcov za trocha drsnejšie tóny.

Takto znie a vyzerá extra trieda

Ak kričíte áno, vitajte vo svete, kde sa pre drsné slovo nechodí okľukou, a kde je trocha hlučnejšie. Motörhead video slot je totiž presne taký, aký si ho predstavujete - hlučný, blikajúci a poriadne ostrý. Vizuál je, ako to už pri online automatoch od NETENTu býva, špičkový. Okrem štýlovej grafiky, ktorej samozrejme dominuje ikonické logo skupiny, vás poteší najmä nadupaný soundtrack tých najväčších hitov Motörheadu. Môžete si byť istí, že v gamblingu existuje málo lepších vecí, ako roztočiť valce a vyhrať za zvukou ikonickej Ace of Spades.

Ale poďme k faktom. Motörhead je 5 valcový online automat so 76 fixnými líniami a nerovnomerným počtom riadkov. To znamená, že prvé dva valce zľava majú 3 riadky, druhé dva 4 riadky a valec úplne napravo má riadkov až päť. Netreba však z toho robiť veľkú vedu, stále je vašou úlohou vytvoriť výhernú kombináciu, pokiaľ možno s čo najväčším počtom rovnakých symbolov idúcich za sebou zľava doprava.

Už samotné točenie valcov je v tejto hre vďaka nerovnomernému počtu riadkov celkom zábavné, ale tá pravá jazda začína, keď sa do hry zamiešajú bonusy. A tých je pre vás nachystaných dosť. Náhodných aj takých, ktoré si musíte vybojovať.

Bonusy s príchuťou metalu

Pevným základom sú aj v Motörhead Video Slot Wild a Scatter symboly. Wild symbol má zástupnú funkciu žolíka a dokáže nahradiť všetky klasické symboly, chýbajúce vo výhernej línii. Scatter symbol na to ide ináč. Zjavuje sa len na valcoch 3, 4 a 5. Pokiaľ ho dokážete na valcoch zobraziť 3 krát získate 10 Free Spinov. Dobré je, že aj počas nich sú aktívne všetky ostatné bonusové funkcie. Zadarmo tak môžete získať naozaj slušné sumy.

Tými ďalšími bonusovými funkciami máme na mysli funkcie Mystery Reel Feature a Bomber Feature. Mystery Reel je funkcia aktívna počas každej hry. Pri každom roztočení je jeden z valcov označený ako Mystery reel. To znamená, že sa na ňom nachádzajú mystery symboly, ktoré, ak vytočíte a zobrazia sa na hracej ploche, zmenia sa po dotočení na niektorý z klasických symbolov. Najčastejšie býva mystery valec iba jeden, no môže sa stať, že budú mystery valcami aj všetky valce na ploche.

S mystery symbomi pracuje aj druhá bonusová funkcia Bomber Feature. Tá sa aktivuje náhodne počas hrania, vždy pred roztočením valcov. Počas tohto špeciálneho režimu sa na valcoch zobrazujú náhodne generované zhluky mystery symbolov, označované ako bomby. Minimálne sa vám počas Bomber feature zobrazí na valcoch 10 mystery symbolov. Tie po dotočení ostanú rozmiestnené na hracej ploche a môžu po premene na klasické symboly vytvoriť výherné kombinácie. K bonusom ešte musíme dodať, že sa po ich aktivácii spustia naozaj parádne vizuálne efekty, ktoré sú snáď ešte lepšie ako výhry samotné. Naozaj sme si ich užívali.

Motörhead si musíte zahrať, aj zadarmo

Vlastne, užívali sme si hranie samotné. Motörhead Video Slot je perfektnou zábavou na dlhé večery, kedy si chcete zahrať a popočúvať pritom svižnú muziku. Zaručene vám rozpumpuje krv v žilách. Ak si takýto povolený doping chcete dopriať, menej skúseným hráčom odporúčame zahrať si najskôr Motörhead Video Slot zadarmo. Zoznamovanie s hrou vás tak nebude stáť žiadne peniaze. Ale keď sa s Lemmym a jeho bandou naladíte na jednu vlnu, nič vám nebráni vyskúšať vytriasť z nich aj nejaké peniaze. Držíme palce.

Hudobné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt