Jimi Hendrix

Jimi Hendrix


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt

Séria automatov s hudobnými legendami delí hráčov na tých, ktorí sú nimi bezmedzne nadšení a na tých, ktorých nezaujímajú. My patríme zhruba niekam do stredu a tak sme k online automatu Jimi Hendrix pristupovali s čistou hlavou.

Už na úvod môžeme napísať, že žiadne sklamanie nenastalo. NETENT dokázal aj do tohto virtuálneho prístroja pretransformovať poriadny kus Hendrixovho génia a točiť valcami za zvukov jeho výnimočnej gitary vás jednoducho bude baviť. Nepotrvá dlho a aj vy budete pokyvovať hlavou do rytmu a užívať si kvalitnú hru.

Návrat do doby kvetinových detí

NETENT si dal záležať aby hudba na seba nestrhla všetku pozornosť a tak sa okrem úžasných gitarových sól môžete kochať aj naozaj nápaditou, ručne kreslenou grafikou, ktorá presne reflektuje dobu tvorby Jimiho Hendrixa. Samozrejme hovoríme o silných odkazoch na hnutie Hippies a kvetinové deti.

Herná stránka v ničom nezaostáva. Tak ako je v týchto hudobných automatoch zvykom, okrem klasických herných možností pridávajú aj poriadnu dávku bonusov a špeciálnych funkcií. Zo štandardného 5 valcového automatu s 3 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami sa tak rýchlo stane originálny nástroj sršiaci kreatívnymi myšlienkami.

Ani tu nechýba Wild symbol. Rovnako ako v iných automatoch nahrádza chýbajúce symboly vo výherných líniách a dokáže vám prihrať pôvodne stratenú výhru. Poteší to, no oveľa zaujímavejšie sú ďalšie bonusové funkcie automatu.

Originálne bonusy od majstra Hendrixa

Aby sa spustil režim Purple Haze, potrebujete vytočiť na prvom valci zľava symbol Purple Haze. Keď sa vám to podarí, obyčajné symboly 10, J, Q, K a A sa v ďalšom roztočení zmenia na Wild symboly.

S Red Guitar Re-Spin je to trocha zložitejšie. Na to, aby sa aktivoval, potrebujete vytočiť na valcoch minimálne 4 symboly Red Guitar. Ak sa tak stane, valce urobia ešte jedno pretočenie navyše a tým vám dajú ďalšiu šancu zložiť nové výherné kombinácie.

Najviac nás zaujal bonus Pick and Click. Ten sa aktivuje v prípade, že sa na valcoch 3, 4 a 5 objavia aspoň 3 Scatter symboly. Následne sa hra presunie do špeciálnej obrazovky, kde kliknutím na reproduktor odhaľujete rôzne symboly. V prípade, že odhalíte 3 zhodné, obdržíte zodpovedajúcu výhru.

V tejto minihre môžete získať až 4 typy cien. Peňažnú výhru a 3 druhy roztočení: Crosstown Traffic Free Spins, Purple Haze Free Spins a Little Wing Free Spins.

Ak si vylosujete peňažnú výhru, vaša pôvodná stávka sa vynásobí náhodným násobiteľom v rozmedzí od x8 až po x30. Môžete tak získať naozaj slušné peniaze. Pri Crosstown Traffic Free Spins dostanete 6 free spinov. Počas hrania zadarmo sú vždy niektoré valce celé pokryté Wild symbolmi. Výhry potom hneď naskakujú jednoduchšie.

Purple Haze sme si už prestavovali a pri Purple Haze Free Spins. Ide o nadstavbu, v ktorej získate 6 až 12 roztočení zadarmo. Počas nich sa symboly 10, J, Q, K a A opäť menia na Wild symboly. Podobné je to aj pri Little Wing Free spinoch. Tu však platí to, že počas 6 až 12 free spinov sa na valcoch objavujú Wild symboly náhodne, pričom však vždy budú na valcoch minimálne 3 Wild symboly a maximálne ich bude 5.

Výherný automat Jimi Hendrix vyskúšajte zadarmo

Možno sa to na prvý pohľad javí, ako zložité či neprehľadné, ale nie je tomu tak. Je to zábava a celý herný svet a jeho systém sa vám pri dobrej hudbe rýchlo dostane do krvi. Aj tak však odporúčame Jimi Hendrix Online Slot skôr hráčom, ktorí nie sú úplní nováčikovia v hraní online automatových hier. Ak vás Jimi Hendrix skutočne láka, vyskúšajte si ho najskôr zadarmo, pre zábavu. Lepší spôsob, ako sa zoznámiť s takto zložitými automatmi nenájdete. Stačí len skúšať a učiť sa, bez rizika, že vás to bude stáť čo i len cent. Oplatí sa. Prajeme príjemné hranie aj počúvanie.

Hudobné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt