Hudobné automaty

Hudobné automaty zadarmo

Hudba neoddeliteľne patrí k životu človeka a my hráči nie sme výnimkami. Na svete nenájdete jedinca, ktorý by si pri nejakej činnosti nepospevoval aspoň krátky úryvok z obľúbenej piesne. Dobrá muzika samozrejme tvorí dôležitý aspekt aj pri kvalitných online automatoch. Nikomu sa nechce točiť valcami za zvukov, ktoré po 5 minútach spôsobujú duševné choroby. Kategória hudobných automatov však povýšila muziku na ešte vyšší level.

V nich je totiž hudba to, okolo čoho sa celý automat točí (doslova). Takýchto automatov síce nie je veľa, ale keď sa zjavia, je to paráda. O to viac, ak je automat licencovaný a vy si počas hrania môžete vychutnať megahity od nejakej konkrétnej skupiny. Známa je napríklad séria od NETENTu, v ktorej si môžete vybrať automaty s pesničkami od Guns’n’Roses, Jimiho Hendrixa alebo Motörhead. Samozrejme príkladov je viacero, ale konkrétne tieto ponúkajú okrem našľapaných soundtrackov aj niečo naviac. Napríklad brutálny počet herných bonusov, ktoré vám neustále spríjemňujú, už tak veľmi komfortné hranie.

V ideálnom prípade je s hudobnou stránkou prístroja prepojený aj celý vizuál a práve vtedy to naberá tie správne grády a pocit pri hraní je dokonalý. Ak niekto hral napríklad spomínaný automat Motörhead, presne vie čo máme na mysli. Melódia dokáže človeka strhnúť veľmi rýchlo, len si treba dávať pozor na konto.

Hudobné automaty sú síce zatiaľ stále pomerne minoritnou skupinou, ale úspech tých, ktoré momentálne na trhu sú, môže veľmi rýchlo spustiť lavínu ďalších titulov. My sa im vôbec nebránime, najmä ak budú spracované tak kvalitne ako tie doterajšie.