Joker 27 Plus

Joker 27 Plus


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Joker 27 Plus za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania:
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 96%
Volatilita: Stredne vysoká (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, automatická hra

Atraktívne pokračovanie automatu Joker 27 s prívlastkom Plus

Pamätáte si ešte na online výherný automat Joker 27, ktorý sme tu recenzovali pred rokom? Retro klasika s wild symbolom, dvoma Scatter symbolmi a samozrejme bonusovou hrou s freespinmi.

Dnes sa pozrieme na jeho vylepšenú verziu, ktorú má v ponuke online casino etipos.sk. Aby jeho pokračovanie bolo pre hráčov čo najviac atraktívne, autori hry zo spoločnosti Kajot Games stavili na šancu získať ešte viac freespinov. A celkom zdarne tento prvok do hry Joker 27 Plus zakomponovali. Počas hry totiž môžete získať až 100 freespinov.

Online slot Joker 27 Plus sa rovnako ako jeho predchodca skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 27 fixne stanovených výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Môže sa stať, že počas jedného spinu vytočíte niekoľko výherných kombinácii. V takomto prípade neprídete o žiadnu z nich, všetky sa sčítavajú. Kajot automaty väčšinou obsahujú notoricky známe symboly, a rovnaké nájdeme aj tu. Na valcoch nechýbajú symboly ovocia doplnené o symboly zvončekov, dolároviek, BAR-ov a hviezd.

Ako získať 100 freespinov

Jediným bonusovým symbolom v na online hracom automate Joker 27 Plus je Wild symbol. Je žolíkom, čiže v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. A teraz to najdôležitejšie. Každý jeden symbol môže aktivovať bonusovú hru s freespinami. Aby ste ju dosiahli, musíte na strednom riadku vytočiť 3 rovnaké symboly. Na strednom riadku platí:

  • 3x čerešňa = 1 freespin
  • 3x jablko alebo dolár = 2 freespiny
  • 3x slivka alebo zvonec = 4 freespiny
  • 3x melón = 10 freespinov
  • 3x BAR = 20 freespinov
  • 3x hviezda = 50 freespinov
  • 3x Wild symbol = 100 freespinov
V prípade, že na všetkých pozíciách (3x3=9) automatu vytočíte rovnaký symbol, výhra sa ešte automaticky zdvojnásobí.

Vyskúšajte si Joker 27 Plus najprv zadarmo

Joker 27 Plus je vďaka možnostiam získať veľký počet voľných pretočení naozaj atraktívnym online automatom. Veď uznajte sami. Obdržať naraz 100 freespinov, to sa len tak nevidí. Aj preto tento slot odporúčame nielen začínajúcim hráčom, ale i tým, ktorí majú s online výhernými automatmi viac skúseností. Zahrať si ho môžete v kasíne eTipos.sk, samozrejme aj úplne zadarmo a aj na mobilnom zariadení. Ak ešte nemáte založený hráčsky účet, nezabudnite na fantastické privítacie bonusy pre nových hráčov.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games