Dragon's Luck Power Reels

Dragon's Luck Power Reels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dragon's Luck Power Reels za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Júl 2018
Valce: 10 valcov, 6 riadkov
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96,1%
Volatilita: Stredne vysoká 4/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: automatická hra, turbo režim, bonusové hry

Vylepšená verzia Dragon's Luck

Pozor, aby sa vám oči neskrížili. Lebo s tým, čo vás čaká na automate Dragon's Luck Power Reels, ste sa zrejme dávno nestretli, teda ak vôbec. Ide o nadstavbovú verziu online slotu Dragon's Luck, ktorý má tiež v ponuke online kasíno Niké, a ktorého recenziu sme vám už na našom webe priniesli. Isto viete, že jeho ústrednou bytosťou je oheň chrliaci drak. Nemusíte sa však báť, v prevedení od Red Tiger vám táto rozprávková a mýtická príšera bude na ochotne asistovať pri dosahovaní zaujímavých výhier.

Výherný automat Dragon's Luck Power Reels sa v prvom rade od svojho predchodcu odlišuje skladbou. Slot disponuje až 10 valcami a 6 riadkami. Práve na toto sme narážali v úvode našej recenzie. Bol to pre nás naozaj nevšedný pohľad. Ďalším rozdielovým prvkom je, že na automate Dragon's Luck Power Reels môžete v rámci jednej z 30 výherných línii vytočiť niekoľko výherných kombinácii a všetky sa vám započítavajú. Dôležité je, aby každá z nich obsahovala minimálne 3 rovnaké symboly. A nemusia dokonca ani začínať na prvom valci zľava alebo sprava, tak ako u väčšiny slotov.

Drak vám bude pri dosahovaní výhier ochotne asistovať

Drak bol pre starých Číňanov niečím posvätným. Uctievali ho a aj možno preto do autori hry postavili do pozície „dobráka“. Drak vám na automate môže pomôcť rôznymi špeciálnymi funkciami. Deje sa tak náhodne alebo za určitých podmienok. Poďme si ich v skratke predstaviť.

  • Dračie mince – keď sa objavia, pretočia sa, aby odhalili záhadný symbol. Ak by ste dračích mincí vytočili viac, všetky sa pretočia na rovnaký symbol, čím získate vyššiu výhru.
  • Mega dračie mince – sú dračie mince, ale v rozšírenom formáte. Na valcoch sa objavujú v rozmere 3x3, 4x4, 5x5, 6x6 a dokonca aj 10x6. Ich výskyt sa rovná obrovskej výhre.
  • Dračia pomoc – na oboch stranách slotu podriemavajú dvaja draci. Akonáhle sa prebudia, vychrlia na valce oheň, čím pretočia mince, aby ste dosiahli výhru.
  • Megabohatstvo – symbolom s najvyššou hodnotou je symbol trojčíslia 138. V prípade, že by sa vám ho podarilo vytočiť 10x, vaše konto narastie o úctyhodný 3 888-násobok stávky. Pre porovnanie, na automate Dragon's Luck išlo „len“ o 1 380-násobok stávky. Takže rozdiel je markantný.

Hrajte o 3 888-násobok stávky v kasíne Niké

Pre plynulé a nerušené hranie môžete siahnuť na možnosti Autoplay a Turbo režim. A to je v podstate všetko, čo by ste mali o tomto slote vedieť ešte predtým, ako sa do neho pustíte. Hrací automat Dragon's Luck Power Reels nájdete aj v slovenskom kasíne nike.sk. Ak ešte nemáte otvorený hráčsky účet, nezabudnite využiť fantastický úvodný bonus 50 zatočení zadarmo, kľudne aj na tomto slote.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger