Doggy Riches MegaWays

Doggy Riches MegaWays


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Doggy Riches MegaWays za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automat so zvieratami
Dátum vydania: Február 2022
Valce: 6 valcov, 7 riadkov
Výherné línie: 117 649
Výhernosť (RTP): 93,76 %
Volatilita: 5/5 (vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, mega Wild symbol, freespiny, progresívny násobiteľ výhier, automatická hra, turbo režim, progresívne Jackpoty

Pripojte sa k kráľovskému psiemu páru v pútavom svete Doggy Riches MegaWays od Red Tiger. Tento výherný automat vás zavedie do sveta plného roztomilých Corgi šteniatok, kde každé pretočenie valcov skrýva príbeh plný zábavy a kráľovských odmien. S úchvatným vizuálom a atraktívnymi bonusovými funkciami si vás táto online valcová hra určite získa.

Grafika a skladba hracieho automatu

Výherný automat Doggy Riches MegaWays vyniká svojou prepracovanou grafikou, ktorá vás vtiahne priamo do kráľovskej psej rezidencie. S jemnými farbami a peknými ilustráciami, každý detail hry je navrhnutý tak, aby vytvoril pôsobivý vizuálny zážitok. A keď do toho započítame kráľovsky vznešenú hudbu, po vizuálnej a hudobnej stránke nemáme žiadne námietky.

Ako už samotný názov hry prezrádza, Doggy Riches MegaWays radíme rovnako ako Dragon's Fire Megaways do kategórie multi paylines hier. 6 valcov a 7 riadkov vytvára šachovnicu s ponukou až 117 649 výherných ciest. Aby ste dosiahli výhru, musíte vytočiť aspoň 3 rovnaké symboly vedľa seba. No čím viac ich poskladáte, tým bude výhra vyššia. Výherné kombinácie sa počítajú iba zľava doprava. Automat pracuje s kaskádovitým efektom, čo znamená, že všetky výherné symboly sa z plochy stratia a nahradia ich nové. Získať tak môžete niekoľko výhier v rade.

Bonusové vlastnosti hry Doggy Riches MegaWays

Doggy Riches MegaWays nie je luxusný len na pohľad. Jeho bonusová výbava taktiež nezaostáva a hráčom ponúka dostatok príležitostí na získanie atraktívnych výhier. Psí párik kráľa a kráľovnej sú Super Wild symbolmi, ktorí pokrývajú celý valec. Kráľ sa točí na druhom valci, kráľovná na piatom. Okrem toho že fungujú ako žolíky, teda dopĺňajú chýbajúce symboly do kombinácií, dokážu zdvojnásobiť každú výhernú kombináciu, ktorej sú súčasťou.

Ak by sa vám podarilo vytočiť kráľa a kráľovnú na spomínaných dvoch valcoch súčasne, aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. Počas nich sa Super Wild symboly z hry nevytratia ako je tomu v bežnej hre. Zamknú sa až do posledného freespinu. Na voľné pretočenia sa viaže ešte jeden zaujímavý špeciálny symbol. Keď si kráľ a kráľovnú začnú posielať na diaľku pusinky, zrodiť sa z toho môžu šteniatka Corgi, ktoré sú ďalšími Wildami.

Posledným bonusom súvisiacim freespinmi je progresívny násobiteľ výhier. Ten sa postupne zvyšuje po každej výhre, pričom jeho maximálna hodnota môže dosiahnuť hodnotu x20. Po vyhodnotení freespinov sa celková suma vynásobí práve dosiahnutým násobiteľom.

Hrajte MegaWays automaty v kasíne

Pridajte v kasíne Niké sa ku kráľovskému páru psíkov z rodu Corgi a zažite neopakovateľnú atmosféru kráľovského dvora. Online výherný automat Doggy Riches MegaWays si môžete dokonca zahrať na skúšku aj úplne zadarmo vo forme demoverzie.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger