Lucky Little Devil

Lucky Little Devil


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Lucky Little Devil za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Júl 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96,12%
Volatilita: Stredne vysoká 4/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, megasymboly, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Malý diablik sa na ceste za výhrami stane vašim kamošom

Zaujímavú kombináciu vniesli autori hier spoločnosti Red Tiger do online hracieho automatu Lucky Little Devil. Hneď ako sme si ho vo Svete Hier Niké spustili, čakalo nás veľmi príjemné prekvapenie. Na automate na nás čakal malý diablik, ktorý pôsobil skôr rozkošne ako zlovestne. Dali sme mu teda šancu a on nám túto šancu k našej spokojnosti dokonale oplatil.

Na automate Lucky Little Devil narazíte na 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línii. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa minimálne tri rovnaký symboly nachádzajú vedľa seba. Nemusia začínať ako vo väčšine prípadov na prvom valci zľava či sprava. Skrátka stačí, keď tri rovnaké symboly susedia na výhernej línií. Symbolom s najvyššou hodnou je neslávne známe trojčíslie 666. Za tri jeho vytočenia získate 200-násobok stávky, za štyri už 300-násobok, no a ak by ste tento symbol vytočili 5x, vaše konto narastie o famózny 1380-násobok stávky.

Bonusová nádielka na valcoch automatu

Prejdime si teraz špeciálne schopnosti malého diabla, ktorý na celý priebeh hry dozerá z ľavej strany valcov. Bonusových funkcii je toľko, že vám ich pre lepšie pochopenie vypíšeme v bodoch:

  • Malé diabolské mince – sú vyobrazené ako symboly pentagramu. V prípade, že sa na valcoch objavia, roztočia sa a odhalia jeden záhadný symbol. Vždy ide o rovnaký symbol na viacerých pozíciách, čiže vo väčšine prípadov dosiahnete výhernú kombináciu.
  • Pomocná ruka – keď sa valce dotočia, malý diablik môže kedykoľvek vstúpiť do hry. Jemne pozmení konečné usporiadanie valcov tak, aby ste získali výhernú kombináciu.
  • Diablova práca – diablik roztočí valce vytvorené z malých diabolských mincí. Keď sa zastavia, všetky symboly sa súčasne točia, aby ste dosiahli masívnu výhru. Tá zasiahne každú výhernú líniu.
  • Štipka šťastia – kedykoľvek počas hry môže diablik preskočiť do stredu valcov. Po záblesku sa zjaví náhodný počet malých diabolských mincí, čím sa značne zvýši šanca na zisk výherných kombinácii.
  • Voľné pretočenia – malý diablik je Scatter symbolom. Pokiaľ sa vám ho podarí vytočiť 3x, získate náhodný počet freespinov. Počas voľných pretočení vstupuje do hry jeden špeciálny úkaz a tým sú megasymboly o rozmere 3x3. Diablik nezaháľa ani v tejto bonusovej minihre a kedykoľvek môže na vaše konto pridať ďalšie a ďalšie freespiny. Aby sme nezabudli, diablik je taký kamoš, že ak by ste v základnej hre vytočili iba dva jeho symboly, ochotne na automat pridá potrebný tretí, aby ste aktivovali hru s freespinami.

Progresívne Jackpoty

Rovnako ako na automate Arcade Bomb či Lucky Wizard, aj na slote Lucky Little Devil je možné hrať o dva zdieľané progresívne Jackpoty. Sú dva, denný a celkový, ale vy už určite Red Tiger automaty a ich zdieľané jackpoty poznáte. Ich aktuálna hodnota je klasicky zobrazená v ľavej časti obrazovky vedľa valcov.

Automat Lucky Little Devil si nás podmanil

Čo hovoríte na úžasné schopnosti nášho malého nezbedného hrdinu? Zaujali vás? Nás si veru veľmi rýchlo tento online automat podmanili. Lucky Little Devil si môžete zahrať v slovenskom kasíne Niké.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger