Arcade Bomb

Arcade Bomb


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Arcade Bomb za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: December 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,22%
Volatilita: Nízka 1/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: explodujúce symboly, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Kombinácia retro klasiky a dnešku

Ovocné automaty majú dlhšiu históriu než akýkoľvek iný druh kasínovej hry. A preto sa niet čo čudovať, že hráči tieto klasické mašinky skrátka milujú. Aj kvôli tomu tí najlepší svetoví tvorcovia výherných automatov, ako je bezpochyby aj spoločnosť Red Tiger, neustále produkujú nové ovocné online sloty. Hrací automat Arcade Bomb sa síce nesie v retro štýle, no klasické prvky sú ideálne skombinované s modernými. Presvedčí vás o tom už len samotná grafika a animácie, nehovoriac o alternatívnych bonusoch.

Za 5 sedmičiek až 1000-násobok stávky

Arcade Bomb je 5-valcový hrací automat s 3 riadkami a 20 fixne danými výhernými líniami. Jeho veľkou výhodou je, že kombinácie výhier platia kdekoľvek. Nemusíte sledovať, či začínajú na prvom valci zľava alebo sprava, jednoducho stačí, aby minimálne 3 rovnaké symboly medzi sebou susedili. Keďže ide klasiku, na valcoch sa točia symboly ovocia ako čerešne, citróny, jablká, jahody, melóny, ďalej sú to BAR-y, zvončeky a sedmičky. A práve sedmička je na automate symbolom s najvyššou možnou hodnotou. Za 3 sedmičky získate 100-násobok stávky, za štyri už 250-násobok, no a za päť fantastický 1000-násobok stávky.

4 časované bomby

Niekedy žasneme nad tým, čo všetko sú schopní vymyslieť autori hier z Red Tiger. Pred ich fantáziou skladáme pomyslený klobúk dolu, pretože slot Arcade Bomb nedisponuje žiadnym typickým bonusovým symbolom, no i tak hráčom vo Svete Hier Niké ponúka zaujímavé možnosti na dosiahnutie vysokých výhier. Wild symboly, Scatter symboly, multiplikátory, či freespiny na ňom nenájdete. Túto absenciu dokonale vyladili bomby. Na valcoch sa objavujú 4 časované bomby rôznych farieb – modrá, žltá, zelená a fialová. Ich špeciálne kúzlo spočíva v tom, že keď vybuchnú, v drvivej väčšine to znamená zisk výhernej kombinácie. Akonáhle sa na automate objaví bomba, uzamkne sa a po každom spine sa spustí odpočítavanie. Explózia bomby rozšíri záhadné symboly na susediace pozície podľa rôznych vzorov. Modrá bomba vybuchuje horizontálne, žltá vertikálne, zelená horizontálne aj vertikálne a fialová v diagonálach. V jednom momente môže byť na automate aj niekoľko bômb naraz. Navyše platí, že bomba zasiahnutá explóziou inej bomby vybuchne tiež a rozšíri rovnaký symbol. Môže sa teda stať, že jedna bomba vyvolá takú silnú reťazovú reakciu, že automat bude pokrytý iba jediným symbolom. A to, ako iste dobre viete, znamená zisk epických výhier.

Nechýbajú obľúbené progresívne Jackpoty

Online hrací automat Arcade Bomb v sebe ukrýva ešte jednu špecialitu a tou sú progresívne Jackpoty. Pokiaľ ste sa s nimi ešte nestretli, podrobnejšie sme o nich písali v našom článku. Čím viac hráčov je zapojených do hier s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie narastá ich hodnota. Pri Red Tiger automatoch máte k dispozícií viacero úrovní, napríklad - denný Daily Drop či celkový Mega Drop.

Explóziu výhier zažijete v kasíne

Automat si môžete užiť na ľubovoľných platformách, či už je to počítač, tablet alebo mobil. Režimy na šírku aj na výšku sú dostupné pre tabletové aj mobilné verzie. Stačí navštíviť online casino, vyhľadať si online slot Arcade Bomb, zakryť si uši a už len sledovať, ako pred vašimi očami vybuchujú skvelé výhry.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger