Lucky Wizard

Lucky Wizard


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Lucky Wizard za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Apríl 2016
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,14%
Volatilita: Vyššia stredná (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, bonusová hra, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Magické kúsky čarodejníka na valcoch

Doslova zelené dobrodružstvo prešpikované magickými kúzlami na vás čaká na online hracom automate Lucky Wizard. Ústrednou postavou automatu v ponuke Niké automatov je „šťastný čarodejník“. Po čase strávenom hraním musíme uznať, že o svoje šťastie sa s vami veľmi rád podelí. Čo táto postavička dokáže, sme už dávno nevideli. Jedine spoločnosť Red Tiger je schopná vymyslieť takýto automat plný bonusov.

Výherný automat Lucky Wizard sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixne daných výherných línií. Kombinácie výhier platia iba v jednom smere a to zľava doprava, výhry na viacerých výherných líniách sa spočítavajú.

Dej sa odohráva na pozadí malebnej prírody v jasných zelených farbách, miestami v zlatých. Niekedy sme mali pocit, že zozelenieme i my. Symboly sú rozdelené do dvoch kategórii. Kartové znaky sú menšej hodnoty, no kniha, čapica, hviezda a podkovička s oveľa vyššou. Napríklad za päť podkovičiek si prilepšíte o 480-násobok stávky.

Bonusov hry je tu až-až

Online automat v sebe ukrýva presne to, na čo si skúsení hráči potrpia. Kvalitné grafické spracovanie, nápaditý hudobný sprievod, no hlavne štedré bonusy. Je ich toľko, že vám ich vypíšeme v odrážkach, aby to bolo prehľadnejšie. Viacero z nich má na svedomí šťastný čarodejník. Je to kľúčová postavička automatu.

  • Wild symbol – ako obvykle ide o žolíka, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho aj on sám môže vytvoriť výhernú kombináciu. Za tri divoké symboly získate 80-násobok stávky, za štyri je to 240-násobok, no a napokon za päť až 800-násobok stávky.
  • Šťastná výhra – symbol zlatého kotla sa objavuje na strednom valci. Kotol sa začne plniť zlatými mincami, ktorých počet je ľubovoľný. Ide o okamžitú výhru.
  • Šťastné valce – čarodejník zabráni, aby sa na valcoch objavili symboly s nízkymi hodnotami. Jeho prítomnosť znamená zisk vysokých výhier.
  • Náhodné symboly – čarodejník sa počas točenia valcami palicou dotkne niektorých symbolov, z ktorých sa stanú Wild symboly. To vedie k zisku výhernej kombinácie.
  • Šťastná výmena – čarodejník vymení symboly s nízkymi hodnotami za symboly s vyššími hodnotami tak, aby ste získali atraktívnu výhru.
  • Šťastné štuchnutia – čarodejník náhodne posunie jeden alebo viac valcov tak, aby ste dosiahli výhernú kombináciu.
  • Šťastný bonus – ide o Scatter symbol. Za tri jeho vytočenia aktivujete úžasnú hru s obrovským množstvom násobiteľov stávok. V nej sa ocitnete v krajinke, ktorá je pokrytá rôznymi multiplikátormi, tým najvyšším je 800-násobok stávky. Vašou úlohou bude vybrať si spomedzi šiestich elixírov. Každý jeden ukrýva číslo a niektoré aj hlášku „znova“. Ak by ste pod elixírom našli napríklad číslo 4 a hlášku „znova“, posúvate sa o 4 priečky a vyberáte si z ďalších. Čím ďalej sa posuniete, tým vyšší násobiteľ získate. Pokiaľ však elixír nebude obsahovať možnosť „znova“, končíte a získate násobiteľ, pri ktorom práve stojíte.

Šanca získať aj progresívne Jackpoty

Podobne ako pri hraní Masquerade či Ra's Legend, ani na automate Lucky Wizard nechýbajú obľúbené Red Tiger Daily Drop a Mega Drop Jackpoty. Ich aktuálne hodnoty sú vyobrazené naľavo od valcov. Pri dennom Jackpote vidíte samozrejme aj čas, do ktorého ho niekto určite získa.

Skúste získať Jackpot či 800-násobok stávky v kasíne Niké

Ako ste sa v našej recenzii sami dočítali, online výherný automat ja skutočné viac ako štedrý na bonusy. Pokiaľ ich pri hre musíte mať, slot Lucky Wizard je pre vás ideálny. Nájdete ho aj v slovenskom kasíne Niké.sk, kde môžete hrať aj úplne zadarmo bez akýchkoľvek vkladov, či registrácie.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger