Masquerade

Masquerade


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Masquerade za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Alternatívne zábavné automaty
Dátum vydania: Október 2017
Valce: 5 valcov, 2-3-4-3-2 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,13%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúce symboly, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Maškarný ples na valcoch iba pre vyvolených

Autori hier z Red Tiger znova vyrukovali s niečím inovatívnym a neobvyklým. Postupne sme si zvykli, že ich „výtvory“ na niké.sk sa vyznačujú niečím novým a tak trochu i nepoznaným. Majú v sebe zakomponované rôzne nezvyčajné prvky, či už v rámci bonusovej výbavy alebo skladby automatu. Nuž a online hrací automat Masquerade to zase iba všetko dokonale podčiarkuje. A stačil nám na to iba jediný pohľad, hneď ten prvý.

Tajuplná dáma schováva výhru 1000-násobok stávky

Výherný automat Masquerade je vyskladaný tak trochu inak, na čo sme doteraz zvyknutí. Obsahuje 20 fixne stanovených výherných línii, má 5 valcov, no každý z týchto valcov má iný počet riadkov. Niečo podobné sme videli pri NetEnt automate Dazzle me. V tomto prípade prvý a piaty valec obsahuje iba dva riadky, druhý a štvrtý tri riadky, no a tretí má riadkov 5. Uznajte, nie je to zvláštne? Akonáhle sme tento prvotný šok prekonali, zaujímalo nás, čo nám netradičná štruktúra prinesie. A s čistým svedomím môžeme zhodnotiť, že išlo o vskutku zaujímavé hranie.

Online automat vás prenesie na akýsi maškarný ples, kde sa to hemží opulentnými ľuďmi a luxusom. Hlavnou postavou je krásna záhadná dáma s nasadenou škraboškou na tvári, ktorá je zaodetá do nádherných spoločenských šiat s vyzývavým dekoltom. Ide o symbol s najvyššou hodnotou na slote. Za tri symboly dámy v škraboške získate 200-násobok stávky, za štyri je to 500-násobok, no a za päť dokonca až 1000-násobok stávky. Vyššie hodnoty majú aj symboly zlatého prsteňa, vreckových hodiniek a klobúka. Zvyšné symboly, ktorými sú klasické kartové znaky 10, J, Q, K a A, majú výrazne nižšie hodnoty. Kombinácia je výherná vtedy, ak vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly vedľa seba. Je jedno, či to bude zľava doprava, sprava doľava, alebo v strede valcov. Skrátka musia medzi sebou susediť na výhernej linii. To považujeme za veľkú devízu automatu.

Zlatá a Kráľovská maska odhaľujú záhadné symboly

V hre sa objavujú „iba“ dva špeciálne javy a na svedomí ich má symbol Zlatej masky. Akonáhle sa Zlatá maska objaví, roztočí sa a odkryje záhadný symbol. Tiež sa môže duplikovať a šíriť (expandovať) valcami náhodnými smermi. To zvyčajne vedie k zisku výhernej kombinácie, ale nie vždy. Ďalej je tu Kráľovská maska, ktorá sa objavuje iba na stredných troch valcoch. Rovnako ako zlatá maska sa roztočí a odkryje záhadné symboly. V tomto prípade však máte výhru zaručenú. A ak bude naozaj veľká, zažijete standing ovation prítomných hostí.

Máte radi progresívne Jackpoty?

Väčšina slotov od Red Tiger obsahuje dva populárne progresívne Jackpoty - Daily Drop a Mega Drop. Hrať o ne môžete aj na slote Masquerade. Je to iba o šťastí, či sa symboly jackpotu zobrazia na valcoch práve vám. Ich rastúcu aktuálnu hodnotu môžete vidieť naľavo od valcov automatu.

Nasaďte si masku a poďte sa zabaviť do niké

Pridajte sa do vyberanej spoločnosti aj vy a užite si noblesné prostredie maškarného plesu. Miesto si tam nájde každý. Online výherný automat Masquerade nájdete aj v slovenskom kasíne Niké. Zaflirtovať si so záhadnou slečnou v škraboške môžete i prostredníctvom svojho mobilu.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger