Cash Volt

Cash Volt


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Cash Volt za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Júl 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95,74%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Pozor, automat Cash Volt pod vysokým napätím

Elektrizujúce výherné kombinácie sú pre vás pripravené na online hracom automate Cash Volt. Veľavravný názov tohto slotu neostal svojej povesti nič dlžný a hráčom prináša okrem skvelej zábavy aj fantastické možnosti na dosiahnutie atraktívnych výhier. Ak máte radi moderné „mašinky“, poďte sa s nami na neho pozrieť.

Za ten čas, odkedy je Red Tiger na trhu so zábavným priemyslom, sme si už zvykli, že táto spoločnosť servíruje jeden originálnejší hrací automat za druhým. Stačí si len spomenúť na Wild Wild Chest či Treasure Mine. A ani Cash Volt nie je žiadnou výnimkou. Ako už jeho názov napovedá, pôjde o niečo elektrizujúce. Online výherný automat sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línii. Výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť niekoľko výherných kombinácii na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Tip ako vyhrať 2500-násobok stávky

Online slot Cash Volt stojí a padá na jedinom bonusovom symbole a tým je Scatter symbol. Nesie rovnaký názov ako hra a vďaka nemu sa môžete tešiť z nadpriemerných výhier. V podstate ide o to, že čím viac symbolov Cash Volt sa zobrazí na valcoch, tým vyššia bude vaša výhra.

Koľko môžete vyhrať so scatter symbolom

  • 6x Scatter symbol = 5-násobok výhry
  • 7x Scatter symbol = 15-násobok výhry
  • 8x Scatter symbol = 25-násobok výhry
  • 9x Scatter symbol = 50-násobok výhry
  • 10x Scatter symbol = 100-násobok výhry
  • 11x Scatter symbol = 250-násobok výhry
  • 12x Scatter symbol = 500-násobok výhry
  • 13x Scatter symbol = 750-násobok výhry
  • 14x Scatter symbol = 1000-násobok výhry
  • 15x Scatter symbol = 2500-násobok výhry

Scatter symbol Cash Volt sa na automate zobrazuje aj vo veľkosti 2x2 a 3x3, pričom každý dielik tohto megasymbolu sa počíta ako jeden symbol Cash Volt.

Progresívne Jackpoty rastú a rastú

Prostredníctvom väčšiny Red Tiger výherných automatov sa môžete stať majiteľom jedného z dvoch progresívnych Jackpotov. Rovnako aj na hracom hracom automate Cash Volt ste zapojený do hry o Daily Drop a Mega Drop. Ich aktuálne hodnoty vidíte v ľavej časti obrazovky. Mega Drop nemá určený strop a vyhrať ho možno kedykoľvek. Keď sme písali tieto riadky, jeho hodnota vo Svete Hier Niké atakovala 7-cifernú sumu. Daily Drop je výrazne nižší, no získa ho každý deň jeden náhodný hráč. Aby ste sa stali majiteľom niektorého z Jackpotov, na automate Cash Volt sa musí objaviť jeho symbol 3x.

Zahrajte si online slot Cash Volt v kasíne

Ak chcete s hracím automatom Cash Volt zažiť elektrizujúce dobrodružstvo aj vy, kliknite na online kasíno Niké.sk, ktoré ho má vo svojej ponuke. Na začiatok môžete siahnuť aj po demo verzii a automat si zahrať úplne zadarmo. Podarí sa vám vytočiť 15x symbol Cash Volt a získať 2500-násobok stávky? Alebo rovno rozbijete tučný progresívny Jackpot? Prejeme veľa šťastia pri hre.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger