Mystery Reels

Mystery Reels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Mystery Reels za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: Jún 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 94,24 %
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Mystery symboly, bonusové koleso, násobitele stávok, automatická hra, turbo režim, progresívne Jackpoty

V Mystery Reels sa tradičné symboly ovocia stretávajú s inovatívnymi bonusovými funkciami a dynamickým herným štýlom. Tento online výherný automat s 5 valcami, 3 riadkami a 20 výhernými líniami vám prináša osvieženie klasického herného formátu. Zároveň ponúka aj herné zážitky plné nečakaných prekvapení. Mystery Reels si vás v online kasíne na nike.sk získa zaujímavými funkciami vrátane záhadných symbolov a bonusového kolesa, ktoré môžu výrazne zvýšiť vaše výhry.

Vkusný ovocný 5-valec

Vývojári z Red Tiger pri automate Mystery Reels oživili tradičný koncept živými farbami a hladkými animáciami, čím vytvorili vizuálne príťažlivú, dynamickú a zábavnú hru. Každý symbol, od čerešní po šťastné sedmičky, vyniká na tmavšom pozadí, čo zabezpečuje výborný vizuálny kontrast. Keď sa aktivujú bonusové funkcie, animácie získavajú na intenzite a dodávajú hre potrebné vzrušenie. Rytmický soundtrack vytvára príjemnú atmosféru a udrží vás naladených na hru.

Online výherný automat Mystery Reels má rovnako ako The Dog House iba 20 pevných výherných línií. Výherné kombinácie platia zľava doprava, začínajúc na prvom valci. K vytvoreniu výhernej kombinácie je potrebné, aby ste na línii vytočili aspoň tri rovnaké symboly. Najvyššie výplaty prichádzajú z vyššie hodnotených symbolov, ako sú šťastné sedmičky a zvončeky. Ovocné symboly ako melóny, hrozno, čerešne a citróny ponúkajú nižšie výplaty.

A ktoré sú to tie inovatívne bonusové funkcie, ktoré sme v úvode tejto recenzie spomínali?

 • Mystery symbol sa v hre objavuje kdekoľvek na valcoch ako symbol označený otáznikom (?). Po vytočení sa tento symbol naklonuje (počet klonov sa zobrazí na symbole) a rozšíri na viaceré pozície na valcoch. Pohybovať sa môže všetkými smermi, čiže hore, dole, doľava aj doprava. Mystery symbol môže vytvoriť klony akéhokoľvek iného symbolu.
 • Bonusové koleso je aktivované, keď sa na valcoch objaví jeden alebo viac týchto symbolov. Každý bonusový symbol, ktorý sa objaví, znamená jeden spin na bonusovom kolese. To obsahuje rôzne segmenty, každý s rôznymi bonusmi. Na kolese môžete nájsť násobitele stávky, ďalšie bonusové spiny alebo násobenie násobiteľov stávok. Maximálna výhra na bonusovom kolese môže dosiahnuť až 5 000-násobok vašej stávky.
 • Mystery Reels aj na mobile a s Jackpotmi

  Hrací automat Mystery Reels je navrhnutý tak, aby hladko fungoval aj na rôznych mobilných platformách, vrátane iOS a Android. To znamená, že hru môžete pohodlne spustiť na svojich smartfónoch alebo tabletoch bez ohľadu na typ zariadenia. Vďaka moderným technológiám, ako je HTML5, sa automat na mobilných zariadeniach načíta rýchlo a poskytuje vynikajúci herný zážitok.

  Pri hraní online slotu Mystery Reels máte vo väčšine kasín možnosť získať aj jednu z viacerých úrovní progresívnych jackpotov. Mega Drop Jackpot sa plní z hráčskych stávok na jackpotových automatoch od Red Tiger. Jeho hodnota nie je limitovaná a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Daily Drop Jackpot, čiže denný jackpot, funguje na podobnom princípe ako Mega Drop, ale rozdiel je v tom, že sa vypláca raz za 24 hodín náhodne vybranému hráčovi. Hourly Drop Jackpot, teda hodinový jackpot, nájde svojho majiteľa každú hodinu (nemusí byť zapnutý v každom kasíne).

  Vyskúšajte si Mystery Reels zadarmo

  Automat Mystery Reels od Red Tiger ponúka vzrušujúce zážitky s klasickou ovocnou témou, ktorá je obohatená o špeciálne bonusové funkcie. Navyše dostupnosť progresívnych jackpotov zvyšuje adrenalín pri každom zatočení valcov. Ak by ste si chceli hru vyskúšať ešte predtým, ako do nej vložíte skutočné peniaze v online kasíne, vyskúšajte si jeho demoverziu.

  Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

  Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

  Ovocné výherné automaty

  Ďalšie výherné automaty od Red Tiger